MMA PLFAME MMAYoung Multi w FAME MMA! Pojawi się już na sobotniej gali FAME 14!

Young Multi w FAME MMA! Pojawi się już na sobotniej gali FAME 14!

Ważna wiadomość z największej w Polsce organizacji freak fightowej! Popularny raper Young Muti w FAME MMA! Twórca muzyczny będzie już zaangażowany w najbliższą, sobotnią galę FAME 14.

Young Multi w FAME MMA

Gala FAME 14 odbędzie się w najbliższą sobotę 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie.

Young Multi w FAME MMA!

Young Mutli będzie prowadził słynną Lożę Szyderców i w tej roli zadebiutuje już jutro. Organizacja FAME jednak nie wyklucza, że na tym jego udział w rozwoju firmy się nie skończy:

“Witamy w Rodzinie @youngmulti 👊 Na FAME 14 Multi poprowadzi Lożę Szyderców, ale na następnych galach… 🤫🔥” – czytamy w oświadczeniu.

Young Multi to raper młodego pokolenia, który jednak zdołał przekonać do kolaboracji największego polskiego rapera w historii (opinia subiektywna) – Rycha Peję.

Ich wspólny kawałek możecie zobaczyć poniżej:

Jak myślicie, czy Young Multi w przyszłości pojawi się w klatce FAME MMA? Z kim byście go zestawili?

Zobacz także:

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami

Aleksandar Rakić pewny siebie przed walką z Błachowiczem: To na co liczę, to nokaut w pierwszej rundzie!

Aleksandr Rakić (14-2) ma duży szacunek do Jana Błachowicza (28-9), ale… jest pewny swego! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w sobotę w Las Vegas. ”Cieszyński Książę” w walce wieczoru będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Niewykluczone, że zwycięstwo w dobrym stylu zapewni podopiecznemu Roberta Jocza ponowną walkę o mistrzowski tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis