MMA PLCiekawostkiMirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

mirosław okniński

O sprawie było głośno w polskim internecie, kiedy to sam Ferrari relacjonował to, co wydarzyło się w jego mieszkaniu, gdzie miał zostać zaatakowany maczetami przez dwóch mężczyzn.

Więcej TUTAJ -> Kominy, rękawiczki z Żabki, żeby nie było śladów, maczety – Ferrari publikuje całą prawdę o usiłowaniu morderstwa [WIDEO]

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami

Trener Okniński odniósł się do tamtej sytuacji i zachował powagę w postępowaniu, jakimi powinni się kierować ludzie w takich sytuacjach. I stoi też w opozycji do nazywania wszystkich konfidentami czy sześćdziesiątkami:

“Uważam, że samosądy to były dobre kiedyś, w średniowieczu, a teraz po to mamy prawo, żeby je egzekwować. A jeśli ktoś robi komuś krzywdę poza klatką, to powinien ponieść za to konsekwencje.”

Później trener wyjaśnił pojęcie “sześćdziesiątki”:

“60-tka” jest wtedy, jak razem jesteśmy bandytami, napadamy kogoś, a ja wydam swoich kolegów. A normalny obywatel jak ktoś go napada z maczetą to zgłasza to na policję, informuje, ta osoba idzie do więzienia, pierdzi w pasiaki i wpierdala suchy chleb.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zgadzacie się ze zdaniem trenera Oknińskiego? Tak deniciowaliście sobie pojęcie “sześćdziesiona”?

Zobacz także:

FAME MMA 14: Mateusz Murański prezentuje szybkość przed walką z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie Mateusza Murańskiego, który zaprezentował szybkość przed nadchodzącym starciem. Już w sobotę w Tauron Arenie dojdzie do jego walki z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

FAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke! Co wy na to?

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis. Piotr Szeliga podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 wspominał, że doszło do jego następnej mocniejszej sprzeczki z Normanem Parke. Teraz wiemy jak to wyglądało! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis