MMA PLKSWXTB KSW 85: Marcin Krakowiak wygrał z Michałem Pietrzakiem niejednogłośną decyzją. Zdecydował cios w ostatnich sekundach

XTB KSW 85: Marcin Krakowiak wygrał z Michałem Pietrzakiem niejednogłośną decyzją. Zdecydował cios w ostatnich sekundach

Marcin Krakowiak (13-4) pokonał Michała Pietrzaka (10-7-1) niejednogłośną decyzją na XTB KSW 85 w Nowym Sączu.,

XTB KSW 85 Marcin Krakowiak

Początek pojedynku to sporo wzajemnego badania z obu stron. Pietrzak wywierał presję, ale to rywal częściej trafiał. “Zgniatacz” zdecydował się na klincz. Były mistrz Polski w zapasach dobrze kontrolował rywala pod siatką, gdzie pracował też prawą ręką. Krakowiak zerwał klincz na minutę przed końcem rundy. Końcówka to jednak ponownie walka w zwarciu. “Krakus” zaatakował kilka razy kolanem, ale to jego rywal zakończył rundę w dominującej pozycji.

Po minucie drugiej rundy Krakowiak dobre w tempo poszedł po obalenie. Zawodnik Octopusu Łódź znalazł się w półgardzie, potem chwilę trzymał też rywala pod siatką. W końcu jednak Pietrzak odzyskał kontrolę w klinczu. Reprezentant Czerwonego Smoka próbował rzucić przeciwnikiem, ale ten dobrze się wybronił. W końcówce rundy Krakowiak trafił kilkoma naprawdę mocnymi ciosami, po których nogi ugięły się pod rywalem.

Tempo w trzeciej rundzie nieco spadło. Po dłuższym czasie Pietrzak zdecydował się na klincz. Krakowiak jednak był w stanie odwrócić pozycję a potem też się uwolnić. “Krakus” trafił też middle kickiem. W dalszej części rundy to jednak Pietrzak trafił kilkoma mocnymi ciosami. Po jednym z nich wyleciał ochraniacz na zęby jego rywala. W samej końcówce znakomicie bezpośrednim prawym trafił jednak Krakowiak i “Zgniatacz” zaliczył nokdaun.

Sędziowie byli niejednogłośni. Jeden punktował 29-28 dla Pietrzaka a dwaj pozostali w takim samym stosunku dla Krakowiaka.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis