MMA PLNajnowszeKSWKaczmarczyk po porażce z Ruchałą na XTB KSW 94: Nie mam zamiaru chować głowy w piasek

Kaczmarczyk po porażce z Ruchałą na XTB KSW 94: Nie mam zamiaru chować głowy w piasek

Patryk Kaczmarczyk zabrał publicznie głos po porażce z Robertem Ruchałą na minionej gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przypominamy, że stawką tego pojedynku był tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej.

Kaczmarczyk po porażce z Ruchałą

Walka Ruchała vs Kaczmarczyk była jedną z trzech najważniejszych pojedynków całej karty gali XTB KSW 94. Starcie to przez efektowny nokaut kopnięciem frontalnym w niecałą minutę wygrał Robert Ruchała.

Akcję kończącą tamto starcie możecie zobaczyć poniżej:

Patryk Kaczmarczyk po porażce z Ruchałą na XTB KSW 94: Nie mam zamiaru chować głowy w piasek

Teraz głos po tamtej porażce zabrał popularny w mediach społecznościowych “Byku”. Patryk Kaczmarczyk opublikował w mediach społecznościowych wpis podsumowujący swój występ w trójmiejskiej Ergo Arenie:

“Siemano Ekipa 🙋‍♂️ Najchętniej nie pisałbym nic ale nie mam zamiaru chować głowy w piasek i jestem Wam to winien, za setki wiadomości, telefonów i całe wsparcie. Jestem po prostu wdzięczny za ludzi, których mam wokół siebie i za tą kurewsko ciężką i czasami bardzo niesprawiedliwą drogę. Serce mocno krwawi po sobotniej nocy i ta rana zostanie ze mną na zawsze. Jak troszkę ochłonę do wszystkich z Was się odezwę. Propo sportu – gratulacje Robert, nie dałeś mi się rozwinąć w tej walce i pokazać czegokolwiek co szykowałem – mistrzowski performance 👏🏻
Propo bycia mistrzem? Droga się wydłużyła, nie wiem co dalej ale wiem jedno, nigdy się nie poddam. Któregoś dnia tam wrócę i tylko tego akurat jestem pewien. Ja wracam do pracy a Wam jeszcze raz dziękuje❗️na dobre i na złe. ❣️”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis