MMA PLNajnowszeFENFEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju.

FEN 48 Marcin Wójcik

Jako pierwszy mocnym prawym trafił Wójcik. Wieczorek nie zraził się jednak i wywierał presję. Postraszył rywala high kickiem. Później Wójcik zdołał docisnąć byłego zawodnika UFC do siatki. Walka wróciła na środek klatki. Tu “Gigant” wyglądał naprawdę dobrze i raz po raz trafiał silnymi ciosami sierpowymi. Były mistrz FEN dobrze niwelował przewagę zasięgu oponenta i raz po raz go zaskakiwał. Wieczorek odpowiadał stopującymi frontalnymi kopnięciami, ale to było naprawdę niewiele. W samej końcówce Wójcik podłączył go zaś potężnym ciosem, po którym “Siwy” zaliczył nokdaun.

Na początku rundy drugiej Wójcik trafił rywala potężnym prawym sierpowym, po którym ten runął twarzą na matę. Sędzia Piotr Michalak błyskawicznie przerwał walkę

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Wójcika. Wszystko wskazuje na to, że były mistrz wagi półciężkiej FEN wkrótce ponownie zawalczy o pas. Ostatni pogromca “Giganta”, czyli Eder de Souza będzie bronił tytułu mistrzowskiego już na początku września w starciu z Marcinem Łazarzem podczas gali FEN 50. Wójcik powinien zmierzyć się właśnie ze zwycięzcą tego pojedynku.

Zobacz także:

Salahdine Parnasse nie chce już walczyć z Ziółkowskim: Nie ma takiej opcji!

Salahdine Parnasse (17-1) już w najbliższą sobotę stanie do obrony pasa w kategorii piórkowej. Francuz w main evencie KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym zawodnikiem publiczności – Robertem Ruchałą (9-0). 25-latek w rozmowie z InTheCage.pl wyjawił, że nie chce już walczyć z Marianem Ziółkowskim.

To najlepszy matchmaker w Polsce? Paweł Jóźwiak: Dużo przekazałem mu swojej wiedzy

Jakub Borowicz to aktualny matchmaker organizacji Fight Exclusive Night, o którym w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno. Wszystko przez fakt, iż udało mu się ułożyć trzy mocne karty walk na trzy kolejne imprezy FEN-u, które odbywać się będą tydzień po tygodniu. Dzisiaj nie brakuje opinii, że jest to najlepszy matchmaker w Polsce. Chwali go także Prezes FEN – Paweł Jóźwiak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis