MMA PLCiekawostkiWybory prezydenckie 2020. Prezes FEN pogratulował Andrzejowi Dudzie

Wybory prezydenckie 2020. Prezes FEN pogratulował Andrzejowi Dudzie

Za nami wybory prezydenckie 2020. Polacy wczoraj, w niedzielę 12 lipca wybierali prezydenta na kolejną pięcioletnią kadencję. Większością głosów wskazali na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę. Z gratulacjami do głowy państwa udał się prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Prezes FEN nie ukrywa swoich politycznych sympatii i na Twitterze niejednokrotnie dawał do zrozumienia na kogo zagłosuje.

Wybory prezydenckie 2020. Prezes FEN pogratulował Andrzejowi Dudzie

Według cząstkowych i nieoficjalnych wyników wyborów, Andrzej Duda otrzymał 51,21 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 48,79 proc. Takei wyniki zostały podane przez PKW na podstawie 99,97 proc. okręgów wyborczych.

Andrzej Duda został zatem wybrany prezydentem RP na kolejną kadencję.

Prezes FEN, Paweł Jóźwiak pogratulował nowemu-staremu prezydentowi zwycięstwa nad Rafałem Trzaskowskim:

“Wybory prezydenckie wygrywa @AndrzejDuda Gratulacje Panie Prezydencie.”

Zobacz także:

Wyniki wyborów: Andrzej Duda powiększył przewagę!

Wyniki wyborów z 99,97 proc. okręgów wyborczych zostało podane przez PKW. Okazuje się, że zgodnie z przewidywaniami ekspertów, urzędujący prezydent powiększył przewagę na swoim rywalem, Rafałem Trzaskowskim.

Jan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL. Jaka przyszłość Polaka?

Najlepszy polski “półciężki” Jan Błachowicz o swojej aktualnej sytuacji w UFC opowiedział w specjalnym wywiadzie dla MMA.PL. Polak przyznał, że jest coraz bardziej rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych i teraz czeka na walkę z Jonem Jonesem!

Kiedy Mamed Khalidov wróci do klatki KSW?

Pewne jest jedno Mamed Khalidov (34-7-2) jeszcze w tym roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Olsztynianin pojawił się w studiu podczas sobotniej gali KSW 53. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zamierza wrócić do rywalizacji już jesienią.