MMA PLKSWMamed Khalidov zdradził kiedy planuje powrócić do klatki KSW!

Mamed Khalidov zdradził kiedy planuje powrócić do klatki KSW!

Pewne jest jedno Mamed Khalidov (34-7-2) jeszcze w tym roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Olsztynianin pojawił się w studiu podczas sobotniej gali KSW 53. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zamierza wrócić do rywalizacji już jesienią.

Mamed Khalidov ma wrócić na dużą październikową galę KSW. Nadzieją organizacji jest, że do tego czasu zaostrzenia ponownie będą znoszone i na hali pojawi się już liczna publiczność. Jak może być inaczej w przypadku walki ulubieńca polskich kibiców.

Mamed Khalidov planuje wrócić jesienią!

Reprezentant Arrachionu Olsztyn nie zdradził z kim chciałby zmierzyć się na następnej gali, ale pewny jest w jaki termin celować. 39 latek jeszcze nie tak dawno deklarował, że celem jest oczywiście doprowadzenie do rewanżu z Scottem Askhamem (19-4). Mamed liczy na natychmiastowe drugie starcie z Brytyjczykiem, który nie podziela entuzjazmu jeśli chodzi o takie zestawienie.

To wszystko zależy teraz od KSW. Ja jestem cały czas w treningu. Mam nadzieję, że KSW na jesień jakąś walkę mi da. Co to będzie? Poczekamy (..) Ja raczej stawiam na jesień, chciałbym troszkę wakacji poczuć. Teraz zacznę przygotowania siłowe i wytrzymałościowe.

Mamed Khalidov w następnym pojedynku będzie chciał przerwać złą serię trzech przegranych z rzędu. Były dwa świetne pojedynki z Tomaszem Narkunem i wielka sensacja. Khalidov ostatnią walkę stoczył w grudniu poprzedniego roku.

Podczas KSW 52 w Gliwicach stanął przed szansą mistrzowską. Mamed przegrał jednogłośną decyzją sędziów z mistrzem Scottem Askhamem (19-4). Ex zawodnik UFC zaskoczył swoją taktyką! Brytyjczyk nie zamierzał wchodzić w mocne wymiany i zdobywał skrupulatnie obalenia, a z góry przez większość czasu pracował i nawiązywał przewagę.

Zobacz także:

To była ciężka walka dla Petra Yana! Kto teraz rywalem Rosjanina?

Jose Aldo udowodnił, że dalej jest mocnym graczem. Brazylijczyk zapewnił ciężką przeprawę dla nowego mistrza Petra Yana

Ribas szybko znalazła sposób na piękną Paige! Reprezentantka Stanów Zjednoczonych przemyśli następne starty w UFC?

Paige VanZant już w pierwszej rundzie została poddana w starciu z Amandą Ribas