MMA PLUFCJan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL: Czekamy na Jonesa! [WIDEO]

Jan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL: Czekamy na Jonesa! [WIDEO]

Najlepszy polski “półciężki” Jan Błachowicz o swojej aktualnej sytuacji w UFC opowiedział w specjalnym wywiadzie dla MMA.PL. Polak przyznał, że jest coraz bardziej rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych i teraz czeka na walkę z Jonem Jonesem!

Błachowicz był gościem podczas minionej gali KSW 53, gdzie obserwował poczynania zawodników największej organizacji MMA w Polsce.

Jan Błachowicz o sytuacji w UFC dla MMA.PL: Czekamy na Jonesa!

Zawodnik z Cieszyna był pod wrażeniem minionej gali KSW 53. Chwalił zawodników biorących udział w tej imprezie, ale nie uciekł też od pytań związanych z jego przyszłością.

Aktualna sytuacja Błachowicza w UFC teoretycznie jest świetna. Jest on w czołówce dywizji półciężkiej i pozostaje jedynym zawodnikiem z TOP-u, który nie rywalizował jeszcze z Jonem Jonesem. Na papierze należy mu się walka o tytuł mistrzowski UFC.

Sprawy jednak się komplikują, gdy spojrzymy na sytuację Jona Jonesa. “Bones” bowiem pozostaje w konflikcie z UFC z powodu odrzucenia propozycji walki z Francisem Ngannou. Nie wiadomo zatem co dalej z walką o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Choć Jan Błachowicz rzuca nieco więcej światła na tę sytuację:

To jak myślicie – dojdzie do długo wyczekiwanej walki Jana Błachowicza z Jonem Jonesem?

Zobacz także:

Kiedy Mamed Khalidov wróci do klatki KSW?

Pewne jest jedno Mamed Khalidov (34-7-2) jeszcze w tym roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Olsztynianin pojawił się w studiu podczas sobotniej gali KSW 53. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zamierza wrócić do rywalizacji już jesienią.

Jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Gamrotem na KSW 53?

Jesteście ciekawi jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Mateuszem Gamrotem na minionej gali KSW 53? Pojedynek mistrza wagi lekkiej KSW z tymczasowym czempionem był walką wieczoru minionej imprezy.