MMA PLMateusz GamrotWspaniałe zdjęcie! Młoda gwiazda UFC Mateusz Gamrot obserwuje trening legendarnego Marka Piotrowskiego

Wspaniałe zdjęcie! Młoda gwiazda UFC Mateusz Gamrot obserwuje trening legendarnego Marka Piotrowskiego

Wspaniałe i wzruszające zdjęcie opublikowano na oficjalnym koncie Marka Piotrowskiego na facebooku. Młoda gwiazda UFC i były podwójny mistrz Federacji KSW Mateusz Gamrot obserwuje trening legendarnego kickboksera.

Mateusz Gamrot

Marek Piotrowski to były utytułowany polski kickbokser, który obecnie zmaga się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi, a jego kibice i fani sportów walki w Polsce mogą wesprzeć go finansowo w działaniach rehabilitacyjnych.

LINK DO ZBIÓRKI NA REHABILITACJĘ MARKA PIOTROWSKIEGO -> TUTAJ.

Młoda gwiazda UFC Mateusz Gamrot obserwuje trening legendarnego Marka Piotrowskiego

Sylwetka Marka Piotrowskiego:

“Marek to najbardziej utytułowany polski kickbokser w historii. W październiku 1988 roku stoczył swoją pierwszą walkę w USA – w Rockford znokautował Boba Handegana w 4. rundzie. W 1989 roku w swej piątej walce za Oceanem zwyciężył jednogłośnie na punkty dotychczas niepokonanego Ricka „The Jet” Roufusa i zdobył zawodowe mistrzostwo Stanów Zjednoczonych! Dwa miesiące później sięgnął po tytuł światowy pokonując słynnego Dona Wilsona. Tak narodziła się legenda.

Kilka lat później rozpoczęły się jego poważne problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego karierę. Wtedy zaczęła się inna walka…

Postępująca i nie do końca zdiagnozowana choroba spowodowała duże trudności w mowie oraz poruszaniu się Marka. Dzisiejsze czasy nowoczesnej, precyzyjnej diagnostyki, interdyscyplinarnych zespołów lekarskich, dają jednak szansę na znalezienie właściwej drogi leczenia niezwykle trudnych przypadków klinicznych. Opierając się na doświadczeniu, wiedzy oraz stałej współpracy z różnymi ośrodkami i Instytutami Medycznymi staramy się pomóc Markowi w dojściu do sprawności oddechowej, ruchowej i funkcjonalnej.”

Reportaż o Marku Piotrowskim

💣💣💣Prawdziwa bomba dla fanów Marka – niepublikowany wcześniej w internecie pierwszy reportaż po powrocie ze Stanów!❗Oglądajcie i udostępniajcie dalej!❗Realizacja: Adam Rogala & Piotr Siwek 👏💚Jeśli chcielibyście pomóc Markowi w powrocie do zdrowia trwa zweryfikowana zbiórka środków na jego leczenie oraz rehabilitację https://www.siepomaga.pl/marek-piotrowski orazmożecie przekazać 1% podatkuW formularzu PIT wpisz numer:KRS 0000338389W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:11837 Piotrowski Marek——–‐——Polski Związek Kickboxingu

Posted by Marek the Punisher Piotrowski on Tuesday, January 19, 2021

Zobacz także:

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja! Zaskoczeni?

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

Mateusz Kubiszyn rozstanie się z GROMDĄ! ”Don Diego” chętny na walki w freakowej organizacji!

Mateusza Kubiszyna czeka już tylko jedna walka w GROMDZIE. Popularny ”Don Diego” w rozmowie z FanSportu.pl zdradził, że postanowił rozstać się z organizacją. Utytułowany kickboxer jest otwarty na walki w freakowej federacji.

Kwieciński zdradził z jaką kontuzją wyszedł do walki z Załęckim! Do urazu doszło po łokciu ”Bad Boya”!

”Rundki”, konferencje, a na koniec ważenie – za każdym razem były mocne dymy. Jak się okazało Alan Kwieciński po łokciu Denisa Załęckiego doznał kontuzji. ”Alanik” w mediach społecznościowych postanowił zdradzić – co to był za uraz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis