MMA PLPunch DownOrganizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

PunchDown

O organizacji było głośno po tragicznej w skutkach walce Artura ”Walusia” Walczaka. Były strongman po raz drugi postanowił wystąpić w turnieju na liście. Waluś w starciu z mistrzem PunchDown – Dawidem ”Zalesiem” Zalewskim został ciężko znokautowany.

Dawid zapadł w śpiączkę i był w bardzo ciężkim stanie. Ostatecznie zmarł kilka tygodni po nokaucie na PunchDown 5.

Rozpoczęto rekrutację!

Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następne wydarzenie. Już niebawem poznamy szczegóły. W tym momencie rozpoczęła się rekrutacja.

REKRUTACJA🔥 Już niedługo PunchDown, szukamy nowych talentów w kategoriach wagowych do 110 oraz 120 kg 🔥 Chcesz sprawdzić się w formule slapfightingu? Czekamy na Twoje zgłoszenie🔥

Zobacz także:

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark! Co wy na to?

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Alan Kwieciński wskazał następnego rywala: Kolejna szmata bez zasad, szmata Murańska! Chcielibyście to zobaczyć?

Alan Kwieciński tuż po sobotnim starcie na High League 2 wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Alanik” liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim. Tu również jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis