MMA PLMarcin WrzosekWrzosek o walce z Arabem: Powiedział, że zapalenie płuc! Ja myślę, że to zwykłe przeziębienie!

Wrzosek o walce z Arabem: Powiedział, że zapalenie płuc! Ja myślę, że to zwykłe przeziębienie!

Marcin Wrzosek postanowił przyjąć wyzwanie! Początkowo były mistrz KSW miał zawalczyć na PRIME SHOW MMA 2 z Gabrielem Al-Sulwim. Raper poinformował Wrzoska i organizacje, że nie może wystąpić ze względów zdrowotnych. ”Polish Zombie” ostatecznie został nowym przeciwnikiem ogromnego Piotra Kaluskiego. Będzie tu różnica 70 kilogramów!

Wrzosek

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

To nie będzie jedyne takie zestawienie na sobotniej gali w Gdyni. W co-main evencie Damian Zduńczyk ponownie stanie przed dużym wyzwaniem, bowiem jego rywalem będzie Serigne Ousmane Dia. ”Bombardier” mimo ostatniej błyskawicznej przegranej z Mariuszem Pudzianowskim – jest mocnym faworytem bukmacherów.

Warto również wspomnieć o różnicy wagi w pojedynku na zasadach boksu w małych rękawicach. W takiej rywalizacji zobaczymy Dawida Ambro i ”Hecmana”.

Wrzosek: Od samego początku miałem przeczucie, że się wycofa z tej walki!

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o sytuację z Gabrielem Al-Sulwim.

Marcin Wrzosek: Arab zadzwonił do mnie i powiedział, że jest chory i nie walczy.  

Mateusz Kaniowski: A na co?

Marcin Wrzosek: Powiedział, że zapalenie płuc. Ja myślę, że to zwykłe przeziębienie.

Mateusz Kaniowski: Nie wierzysz?

Marcin Wrzosek: Nie mam podstawy, żeby wierzyć, lub nie wierzyć. Jestem, nie widziałem żadnych papierów. Powiedziano mi, że lekarz organizacji potwierdził to, ale jeżeli przyjdzie do mnie lekarz i powiem mu ”tak się źle czuje, że nie mogę walczyć”. No to nie możesz walczyć. Wydaje mi się, że tam inne sprawy zadziałały też. Dziwne wydawało mi się tylko to, że kiedy spytałem czy dojdzie do walki później, wymijał odpowiedź.          

Mateusz Kaniowski: To co sugerujesz, że wymiękł?

Marcin Wrzosek: Nie sugeruje, że wymiękł. Mówię tylko Ci co mi powiedział. A Ty co myślisz?

Mateusz Kaniowski: Wiesz ja nie znam sytuacji.

Marcin Wrzosek: Ale z tych faktów, które Ci przedstawiłem, a to są fakty.

Mateusz Kaniowski: Arab to w porządku gość, więc ja mu wierzę.

Marcin Wrzosek: Ale ja nigdy absolutnie nie mówiłem, że Arab nie jest w porządku gościem. Od samego początku miałem przeczucie, że się wycofa z tej walki. Pytałem go kilka razy czy się nie wycofa. Osoby z mojego najbliższego otoczenia mówiły, że jego mowa ciała wskazuje na to, że się wycofa.

Mateusz Kaniowski: Psycholog Marcin Wrzosek.

Marcin Wrzosek: Nie jestem żadnym psychologiem, dobrze analizuje ludzi. Nie trzeba do tego być psychologiem. Wiadomo Arab miał swoje problemy w przeszłości psychiczno-uzależniajowe. No i myślę, że to mogło mieć jakiś wpływ na ogólnie jego osobowość. Życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieje, że dojdzie do naszej walki w nieodległej przyszłości, bo jarałem się tą walką. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Ferrari zawalczy na High League z Bombą? Roślik: Oferta jest blisko miliona! [WIDEO]

To nie koniec dymów na linii Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do takiego starcia. Byłaby to gwarancja tak zwanych dymów. Popularny ”Ferrari” na swoim insta stories zdradził, że dostał świetną finansową propozycję z High League.

Krzysztof Włodarczyk o walce ze Szpilką w KSW: Masz jaja, zapraszam do boksu! Widzieliście?

Wielu kibiców jest ciekawych z kim zmierzy się Artur Szpilka w swojej drugiej zawodowej walce w MMA. Nie pierwszy raz wspomina się o potencjalnym starciu z doświadczonym pięściarzem Krzysztofem Włodarczykiem. Tu jest duży konflikt! ”Diablo” postanowił wypowiedzieć się o potencjalnej walce ze ”Szpilą” w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis