MMA PLArtur SzpilkaKrzysztof Włodarczyk o walce ze Szpilką w KSW: Masz jaja, zapraszam do boksu!

Krzysztof Włodarczyk o walce ze Szpilką w KSW: Masz jaja, zapraszam do boksu!

Wielu kibiców jest ciekawych z kim zmierzy się Artur Szpilka w swojej drugiej zawodowej walce w MMA. Nie pierwszy raz wspomina się o potencjalnym starciu z doświadczonym pięściarzem Krzysztofem Włodarczykiem. Tu jest duży konflikt! ”Diablo” postanowił wypowiedzieć się o potencjalnej walce ze ”Szpilą” w KSW.

Szpilka

Do wyczekiwanego debiutu wojownika z Wieliczki doszło na ostatniej gali KSW 72 w Toruniu. Szpilka pokazał się z naprawdę świetnej strony w rewanżu z Sergey’em Radchenko. Artur w drugiej rundzie łokciami przed czasem odprawił reprezentanta Ukrainy i zakończył historię ich starć. Kibice/eksperci byli pod wrażeniem, że Szpilka już w debiucie próbował takich akcji jak chociażby wysokie kopnięcie.

Przede wszystkim cieszę się, bo ten ciężar emocjonalny ściągnięty wreszcie. To są ciężkie chwile dla każdego sportowca. Tym bardziej mówię – rewanż! To są zawsze demony w głowię i cieszę się, że wyszło to prawie jak założyłem. Nie trafiłem co prawda high kickiem – niewiele brakło, przeleciało tyle od głowy. To jest kolejne doświadczenie – powiedział Szpilka tuż po debiucie.

Diablo do Szpilki: Będziesz miał ochotę, to potem rewanż w klatce!

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z Andrzejem Kostyrą wypowiedział się o potencjalnym starciu z Arturem Szpilką w formule MMA. ”Diablo” jest otwarty, ale pierwsza ich walka musi się odbyć w boksie.

Jak się ma, za przeproszeniem jaja, jak się mówi, że sprawdzimy się w boksie, to sprawdźmy się w boksie! Rafał Jackiewicz ma powiedzenie ”morda gada, morda odpowiada”. Jeśli masz jaja i mówisz, że w boksie się mieliśmy sprawdzić, to zapraszam cię do boksu! A jeśli będziesz miał ochotę, to potem rewanż możemy zrobić w klatce. Boks to moja rodzima dyscyplina i jestem sportowcem z krwi i kości, ja wybieram boks. Jeśli w boksie za mało będziesz miał przetrzepanej skóry i będziesz chciał rewanżu, to pewnie zrobimy w KSW, to znaczy w MMA

Zobacz także:

Tańcula spełni marzenie i zawalczy w KSW? Szalony Reporter się wygadał i wyjawił rywala!

Czyżby w końcu miało dojść do transferu z FAME MMA do KSW? Arkadiusz Tańcula od zawsze mówił, że bardzo chciałby zawalczyć dla sportowej organizacji. Okazuje się, że Krakowianin w końcu może zmaterializować swoje marzenia.

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy! Widzieliście?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis