MMA PLFerrariFerrari zawalczy na High League z Bombą? Roślik: Oferta jest blisko miliona! [WIDEO]

Ferrari zawalczy na High League z Bombą? Roślik: Oferta jest blisko miliona! [WIDEO]

To nie koniec dymów na linii Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do takiego starcia. Byłaby to gwarancja tak zwanych dymów. Popularny ”Ferrari” na swoim insta stories zdradził, że dostał świetną finansową propozycję z High League.

Ferrari

Bomba tym samym stoczyłby swój drugi pojedynek w MMA. Pierwszy miał miejsce na ostatniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” po niecałej minucie musiał uznać wyższość Michała ”Tarzana” Leśniaka. Bomba kompletnie zaskoczył wtedy swoim game planem. Od razu ruszył z ciosami na dużo cięższego przeciwnika. Nie był to dobry pomysł.

Bomba odpowiada!

Amadeusz Roślik na insta stories postanowił wypowiedzieć się o potencjalnej walce z Pawłem Bombą na High League.

Mordeczki bardzo ważny komunikat tam ktoś insynuuje, że ze mną walczy na High League’u oczywiście coś nie coś dostałem. Oferta jest blisko miliona, dopóki nie dostanę – nie, że ja, bo mnie można wyzywać… Ale dopóki Matka mojego dziecka, która została wyzwana od dzi*ek nie zostanie przeproszona ani moja kochana Mama. Za te pomówienia wiesz… Nie obchodzi mnie w jakiej to będzie formie. Czy Ty powiesz, że chciałeś mnie sprowokować czy cokolwiek to walki nie będzie. Dla mnie zasady są ważniejsze niż jakiekolwiek pieniądze.

Cała wypowiedź poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, July 5, 2022

Paweł Bomba postanowił szybko odpowiedzieć.

Nigdy w życiu nie obraziłem Matki twojego dziecka, to spoko dziewczyna to po pierwsze. Po drugie nie bajeruj, bo i tak wolisz dostać w dziurę w klatce niż poza nią, dlatego tak mnie proszę włodarze żebym nic nie robił. Ale dobrze powiem wszystko co sobie życzysz nawet, że jestem homoseksualistą jeżeli dasz się ze mną zamknąć w klatce. Powiem wszystko co sobie życzysz tylko daj się ze mną zamknąć. 

Posted by Freak Fight on Tuesday, July 5, 2022

Zobacz także:

Tańcula spełni marzenie i zawalczy w KSW? Szalony Reporter się wygadał i wyjawił rywala!

Czyżby w końcu miało dojść do transferu z FAME MMA do KSW? Arkadiusz Tańcula od zawsze mówił, że bardzo chciałby zawalczyć dla sportowej organizacji. Okazuje się, że Krakowianin w końcu może zmaterializować swoje marzenia.

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy! Widzieliście?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis