MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Wraca polski wrestling! PTW ogłasza kolejne trzy gale, najbliższa tylko dla nielicznych!

Wraca polski wrestling! PTW ogłasza kolejne trzy gale, najbliższa tylko dla nielicznych!

Wszyscy kumający charakter i klimat pro wrestlingu powinni być z tej informacji zadowoleni! Po dobrym debiucie na polskim rynku, organizacja PTW Wrestling zapowiada kolejne trzy gale!

wrestling PTW

Informację o kolejnych eventach zawodowych wrestlerów podał rzecznik prasowy PTW – Arkadiusz Paterek.

Wraca polski wrestling! PTW ogłasza kolejne trzy gale, najbliższa tylko dla nielicznych!

Najbliższa gala Kinguin PTW: Underground odbędzie się 19 grudnia o godzinie 13:00 w Chorzowie. Wstęp na tę imprezę otrzyma jedynie… 100 kibiców. Bilety można już nabywać na sklep.primetimewrestling.pl.

Kolejne imprezy PTW odbędą się 30 stycznia 2022 i 27 marca 2022 roku. Obie najprawdopodobniej odbędą się w Chorzowie.

Szykujecie się na te imprezy?

“Już niedługo będziecie mogli zobaczyć na żywo gale @PTWrestlingPL Underground! Pierwsza z nich jeszcze w grudniu! A na horyzoncie jest też kolejny duży event! #PTW#Wrestling#ProWrestling#Polska#sport

Zobacz także:

Sarara o walce Don Kasjo-Wrzosek: Ziomek, wchodzisz do Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę!

Werdykt walki wieczoru gali FAME MMA 12, w której „Don Kasjo” pokonał Marcina Wrzoska nadal pozostaje tematem na świeczniku. „Ziomek, wchodzisz do świata Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę” – skomentował wynik walki Tomasz Sarara.

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Armagedon 2: Efektowne zwycięstwo zawodnika KSW, przegrana mistrza FEN! [WIDEO]

W sobotę w Chorwacji odbyła się druga gala organizacji Armagedon. W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpił Ivan Erslan (11-1). Były pretendent do pasa KSW w wadze półciężkiej odnotował ważne zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali wystąpi aktualny mistrz FEN – Oli Thompson (21-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis