MMA PLNajnowszePTW (Prime Time Wrestling)Pan Pawłowski zły na uczestnika gali PTW: Gold Rush: Zrobił coś czego mu nie wybaczę!

Pan Pawłowski zły na uczestnika gali PTW: Gold Rush: Zrobił coś czego mu nie wybaczę!

Arkadiusz Pan Pawłowski to właściciel organizacji wrestlingu – Prime Time Wrestling. Po weekendowej gali PTW: Gold Rush jest zły na uczestnika tej imprezy – Longmana, który popsuł Pawłowskiemu jeden z najważniejszych momentów w życiu.

Pan Pawłowski zły na uczestnika gali PTW

Gala PTW: Gold Rush odbyła się w minioną sobotę w Częstochowie. Podczas tego wydarzenia w ringu pojawił się także “Cesarz polskich freak fightów” Marcin Najman.

Jednak głośno zrobiło się nie tylko ze względu na “El Testosterona”, ale i również przez sytuację, w którą wmieszany został sam Pan Pawłowski.

Pan Pawłowski zły na uczestnika gali PTW: Gold Rush: Zrobił coś czego mu nie wybaczę!

Arkadiusz Pawłowski zamieścił na swoim Instagramie taką oto wiadomość do fanów. Zaznaczył w niej także, że jest zły na Longmana, który miał “położyć łapska” na jego dziewczynie.

Sytuację szerzej wyjaśnił portal Boop.pl, który na portalu X zamieścił zarówno wpis Pana Pawłowskiego, jak i jego kontekst, czyli sytuację, która doprowadziła do powyższego wpisu właściciela PTW.

A Wy jak oceniacie tę sytuację? Dobrze zorganizowane przedsięwzięcie i show dla kibiców pro wrestlingu w Polsce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis