MMA PLConor McGregorWraca normalność! UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Wraca normalność! UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Foto: UFC.com

Wraca normalność do sportu! Na razie w Stanach Zjednoczonych, ale to oznacza, że z czasem powróci i do Polski! Otóż, gala UFC 264: Poirier vs McGregor 3 odbędzie się z udziałem publiczności!

Pierwszą wiadomością, którą organizacja UFC dzisiaj potwierdziła było oficjalne ogłoszenie trylogii między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem. Starcie to odbędzie się na gali UFC 264, zaplanowanej na dzień 10 lipca w Las Vegas.

Walka ta jeszcze wczoraj nie była taka pewna. Dustin Poirier i Conor McGregor poróżnili się w mediach społecznościowych w sprawie dotacji pieniężnej dla fundacji, którą “Diamentowi” obiecał Irlandczyk. McGregor nie wpłacił 500 tys. dolarów z powodu braku przesłania planu wydania tych środków przez Poiriera. Panowie starli się w mediach społecznościowych, a “Notorious” tak się wpienił, że walkę nawet odwołał.

Na szczęście UFC zdołało dość do porozumienia z zawodnikami i obaj podpisali kontrakty na to starcie.

UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Ale to nie jedyna dobra informacja w sprawie tego pojedynku! Otóż, gala UFC 264, która odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas będzie otwarta dla publiczności! Bilety – najprawdopodobniej o horrendalnej wartości – trafią jeszcze w tym tygodniu do oficjalnej sprzedaży i najprawdopodobniej zostaną sprzedane na pniu.

Nie ma się co dziwić, bowiem już teraz karta walk gali UFC 264 wygląda imponująco:

Dustin Poirier vs. Conor McGregor
Gilbert Burns vs. Stephen Thompson
Jessica Eye vs. Jennifer Maia
Ryan Hall vs. Ilia Topuria
Omari Akhmedov vs. Brad Tavares
Jerome Rivera vs. Zhalgas Zhumagulov
Greg Hardy vs. Tai Tuivasa

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-18.04.2021]

Przed nami kolejny weekend związany z MMA, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

To starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.