MMA PLCiekawostkiWpadka Andrzeja Kostyry. Internauci zarzucają dziennikarzowi hipokryzję

Wpadka Andrzeja Kostyry. Internauci zarzucają dziennikarzowi hipokryzję

Najwyraźniej to była ewidentna wpadka Andrzeja Kostyry. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w Polsce naraził się na krytykę po komentarzu zamieszczonym przy okazji Gali Mistrzów Sportu.

Andrzej Kostyra pokusił się o komentarz po wystąpieniu Sportowca Roku 2020 w Polsce – Roberta Lewandowskiego. Przemówienie piłkarza Bayernu Monachium zrobiło na nim ogromne wrażenie, ale użył on takich słów, które od razu zaczęli wykorzystywać internauci.

Wpadka Andrzeja Kostyry. Internauci zarzucają dziennikarzowi hipokryzję

Andrzej Kostyra nazwał Roberta Lewandowskiego “prawdziwym wzorem dla młodzieży”, odnosząc się do dzisiejszych “idoli” młodych ludzi, którym często są patocelebryci:

“Wzruszyłem się słuchając słów Roberta Lewandowskiego po ogłoszeniu Go Najlepszym Sportowcem Polski. Wspaniały sportowiec, prawdziwy wzór dla młodzieży w czasach gdy próbują lansować za wzór pato celebrytów.”

Fani oczywiście od razu ruszyli z komentarzami sugerując, że to sam Kostyra promuje celebrytów:

Do tych ataków odniósł się sam zainteresowany. Argument o materiałach, których bohaterem jest gwiazdor FAME MMA – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński skomentował takimi słowami:

“Ma Pan chyba na myśli Don Kasjo. Dla mnie to żaden celebrytką, tylko medalista mistrzostw Polski w boksie, w rozmowach ze mną zawsze trzymał klasę. Co poza tym, nie wiem. Pozdro.”

A czy Wy uważacie, że komentarz Andrzeja Kostyry był jego wizerunkową wpadką?

Zobacz także:

Zawada przed walką z Kołeckim na KSW 58: Ze mną w stójce mało kto chce się bić!

Już trzydziestego stycznia odbędzie się gala KSW 58. W walce wieczoru Szymon Kołecki (8-1) zmierzy się z doświadczonym Martinem Zawadą (29-15-1). Dla medalisty olimpijskiego będzie to niewątpliwie duże wyzwanie.

Ewelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (4-0) w świetnym stylu wróciła po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka Czerwonego Smoka w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest kontakt ze strony UFC.