MMA PLUFCEwelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (4-0) w świetnym stylu wróciła po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka Czerwonego Smoka w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest kontakt ze strony UFC.

Podopieczna Bartosza Jezierskiego swoją ostatnią walkę stoczyła trzydziestego grudnia. Było to starcie z bardziej doświadczoną Magdaleną Sormovą (10-2), która ma za sobą choćby udane starty w organizacji Invicta FC.

Starcie na gali Oktagon 20 w Brnie był dobrym testem dla naszej reprezentantki. Ewelina po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonała zawodniczkę publiczności.

Warto dodać, że Sormova to fighterka z świetnymi umiejętnościami w parterze. Polka postanowiła sprawić całemu teamowi oraz Magdalenie psikusa. Jak widać był to dobry pomysł. Sprowadzenia i tam próba zakończenia walki przed czasem – duszenie zza pleców.

Ewelina Woźniak o UFC: Pewne rozmowy już trwają!

Ewelina Woźniak w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest zainteresowanie ze strony UFC.  

Poziom w UFC jest naprawdę wysoki. Kobiety mają troszkę niższy poziom niż mężczyźni. Aczkolwiek poziom kobiet ciągle wzrasta. Spójrzmy na to z tej strony – ja pokonałam Magdę Sormovą, która jeszcze niedawno na Invicie pokonała Kay Hansen – obecnie jest ona w UFC. Także co stoi na przeszkodzie tak naprawdę? (..) Zdradzę, że już rozmawiamy na ten temat. To nie jest tak, że oni nie wiedzą o mnie. Mamy już kontakt z UFC i pewne rozmowy już trwają.

Cała rozmowa poniżej:

27-latka w 2019 roku stoczyła dwa pojedynki. W czerwcu na gali Envio Fight Night już w pierwszej rundzie ciężko znokautowała Anitę Bekus. We wrześniu zaś walczyła o pas organizacji Contenders Norwich. Był to 5-rundowy bój z rodaczką Karoliną Wójcik. Sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Woźniak. 

Obie walki możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Dramatyczny finał sylwestra! Widzieliście?

Takim zachowaniom mówimy NIE! Zawodnik MMA podczas sylwestra pobił dwie kobiety

Błachowicz o popularnych youtuberach! Co wy na to?

Jan Błachowicz wypowiedział swoje zdanie odnośnie youtuberach ze Stanów Zjednoczonych. Bracia Paul w ostatnim czasie atakowali gwiazdy UFC