MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo znów uderza w Wardęgę! Jest odpowiedź: Jeśli ktoś uważa, że jestem w FAME dla…

Don Kasjo znów uderza w Wardęgę! Jest odpowiedź: Jeśli ktoś uważa, że jestem w FAME dla…

Kasjusz Życiński ponownie w mocnym stylu wypowiedział się o jednym z najbardziej popularnych twórców internetowych w Polsce. ”Don Kasjo” tym razem w mediach społecznościowych uderzył w Sylwestra Wardęgę, który nie zamierzał pozostawić tego bez komentarza.

Kasjo

”Don Kasjo” w jednym z ostatnich programów FAME MMA postanowił uderzyć w Sylwestra Wardęgę w sprawie materiału ”Pandora Gate”.

Wielce niby szeryf internetu, a wjebałeś swojego przyjaciela. Poruszyłeś jego sprawę i co to zmieniło? Powiedz mi, co to zmieniło, że poruszyłeś jego sprawę i dalej siedzicie razem? Miliony ludzi widziało jego prostą manipulację. Możliwe, że więcej ludzi tam w chuja zrobił i przez to mają zniszczone życie. To, że Boxdel ma dużo ludzi obok siebie i go wyprostowali, to akurat fajnie. Udało mu się, ale możliwe, że inni nie mają takiego poparcia i takich mediów, a ten im zniszczył życie i wy go popieracie

Wardęga odpowiada!

Kasjusz Życiński ponownie w mocnym stylu wypowiedział się o Sylwestrze Wardędze.

I to jest Wasz Szeryf Internetu😏😏 WSZYSTKO DLA HAJSU😏 ZERO WARTOŚCI W TYM CZŁOWIEKU😏😏😏#famemma

Wardęga nie zamierzał tego pozostawić bez odpowiedzi.

Sylwester Wardęga: Zgadza się, jeśli miałbym ciekawą ofertę finansową wtedy rozważyłbym przesunięcie nagrań Goats i budowanie struktur o kolejny miesiąc. Jeśli ktoś uważał, że jestem w Fame dla wkładu w rozwój polskiej kultury to niestety ale, prowadzenie konferencji i występy na fame traktuję jako pracę i kwestie finansowe są w tym przypadku dla mnie istotne. Serdecznie pozdrawiam

Widz: a temat zdrowia przemilczany 😂

Sylwester Wardęga: wydaje mi się, że cukrzycy nie wyleczę ale co ja tam wiem 😀 zapraszam do zapoznania się z całością wypowiedzi tj. „Jeśli dostałbym tyle samo co za poprzednie starcie to rozważę walkę na fame 21”. Jeśli Mnie pamięć nie myli powiedziałem o tym pomiędzy tymi dwoma fragmentami które wstawił tu autor. Niech Pani obejrzy fragment a zauważy cięcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis