MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo pewny siebie zapowiada: Wyjaśniam Boxdela i idę po Adamka!

Don Kasjo pewny siebie zapowiada: Wyjaśniam Boxdela i idę po Adamka!

Kasjusz Życiński już dziesiątego lutego w Krakowie wraca do organizacji FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” wystąpi w co-main evencie jubileuszowej gali, gdzie stoczy rewanżowy pojedynek z Michałem Baronem. Kasjusz nie zamierza poprzestać na jednej walce, bowiem ma już pomysł na następne zestawienie. Życiński już nie pierwszy raz wspomina o potencjalnej walce z Tomaszem Adamkiem.

Kasjo

Tomasz Adamek ma podpisany kontrakt z FAME MMA i w tym roku ma tam stoczyć dwa pojedynki. Wielu kibiców zastanawia się kto będzie rywalem ”Górala” w freakowej organizacji. Adamek wcześniej wystąpi na dodatkowej gali KSW w 2024 roku. Legendarny pięściarz dwudziestego czwartego lutego w main evencie zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Pojedynek oczywiście został zakontraktowany w formule bokserskiej.

Życiński o potencjalnej walce z Adamkiem mówił już w przeszłości.

Moja każda walka wniosła dużo emocji. Cieszę się, że ściągnęli takiego Tomasza Adamka. Chętnie bym mu wp****, nie ukrywam. Na razie nie jest nam po drodze, ale cieszę się, że boks jest jednak na piedestale, bo te MMA wyparło boks z Polski. Ja to zapoczątkowałem i jest chęć oglądania tego boksu, ściągają takie gwiazdy jak Tomasz Adamek.

Don Kasjo zapowiada!

Kasjusz Życiński jest zmotywowany i pewny siebie. ”Don Kasjo” zapowiada, że zdeklasuje w rewanżu Michała Barona.

Życiński w rozmowie z portalem FanSportu.pl zapowiedział z kim chciałby się zmierzyć po walce z ”Boxdelem”.

Taktykę obrałbym taką, że bym go pokonał. Zrobiłbym wszystko, przygotowałbym się. W końcu bym się zmotywował, bo ostatnie dwa lata mało byłem na sali (…) Chciałem fajnie zacząć rok, zlecać Soroko, „Boxdela” i iść po Adamka. Czekamy na 10 lutego. Wyjaśniam grubasa i idę po Adamka

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis