MMA PLNajnowszeFENFEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

FEN ma nowego zawodnika

Organizacja Fight Exclusive Night zarządzana między innymi przez Pawła Jóźwiaka w tej chwili przygotowuje się do weekendowej gali FEN 46, która już w tę sobotę odbędzie się w Pile.

Ale nie tylko najbliższą galą sportowe organizacje żyją. FEN myśli już o przyszłości!

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak!

W mediach społecznościowych właśnie ogłoszono nowy transfer do FEN-u! Ich nowym zawodnikiem został niepokonany w zawodowych startach Jan Ciepłowski. Ten zawodnik kategorii koguciej kojarzony jest głównie z występami dla organizacji Armia Fight Night. Debiut u nowego sportowego pracodawcy zaliczy na gali FEN 47 w Ostródzie.

Poniżej potwierdzenie tego angażu:

Co ciekawe, jeden z najlepszych ekspertów od MMA w kraju nad Wisłą krótko skomentował angaż Ciepłowskiego przez organizację FEN, chwaląc organizację Pawła Jóźwiaka za ten ruch:

Jak myślicie, jak daleko Jan Ciepłowski dojdzie w organizacji FEN? Jest perspektywa walki o pas w niedalekiej przyszłości?

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis