MMA PLNajnowszeHighleagueLabryga zmotywowany! Chciałby w przyszłości zmierzyć się z… Pasternakiem i Sararą!

Labryga zmotywowany! Chciałby w przyszłości zmierzyć się z… Pasternakiem i Sararą!

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja High League 7. Freakowa gala odbędzie się już siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Jednym z głównych bohaterów jest Denis Labryga, który zdradził, że w przyszłości chętnie zmierzyłby się z Michałem Pasternakiem oraz Tomaszem Sararą.

Labryga

Labryga swój najbliższy pojedynek odbędzie się siedemnastego czerwca. Denis stoczy swoją drugą walkę w High League, a jego przeciwnikiem będzie Dawid Załęcki. Starcie odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Denis przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w organizacji WOTORE. Labryga swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował na High League 6 w Katowicach. To był efektowny występ! Młody i perspektywiczny zawodnik już w pierwszej odsłonie zastopował Konrad Karwata.

Denis Labryga zmotywowany!

Denis Labryga jest mocno zmotywowany przed drugą walką w High League. Labryga podczas konferencji zdradził, że w niedalekiej przyszłości chętnie zmierzy się z Michałem Pasternakiem i Tomaszem Sararą. 

Labryga wyjawił, że starcie z Tomaszem Sararą w stójce byłoby zaszczytem. Warto zaznaczyć, że Sarara i ”Wampir” byli na tym samym panelu, gdzie nigdzie nie powiedzieli, że nie są zainteresowani takim zestawieniem.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=ZTR-JZ2HEFQ

Zobacz także:

High League 7: Znamy wszystkich uczestników grand prix! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Właśnie trwa pierwsza konferencja promująca galę High League 7, która siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Podczas konferencji poznaliśmy wszystkich uczestników ciekawie zapowiadającego się grand prix. Trzeba przyznać, że dawno nie było turnieju, a przede wszystkim takiego!

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis