MMA PLWotoreWOTORE 5: “Ufol” rozcina twarz “Rambo” i zostaje pierwszym finalistą

WOTORE 5: “Ufol” rozcina twarz “Rambo” i zostaje pierwszym finalistą

Bartosz “Ufol” Kwiatkowski pokonał Krzysztofa “Rambo” Waczyńskiego w półfinale turnieju na gali WOTORE 5. Pojedynek został przerwany przez lekarza w drugiej rundzie.

WOTORE 5 Ufol

Kwiatkowski szybko spróbował zapasów, zaatakował też kolanem. Zawodnicy wpadli w mocne wymiany. Potem pojedynek przeniósł się o parteru. Lepszą pozycję zajął “Ufol” Najpierw z boku a potem zza pleców rywala zadawał mnóstwo ciosów. Wiele łokci spadło na głowę Waczyńskiego, choć sporo zatrzymywało się też na gardzie. Ostatecznie “Ufol” stracił dobrą pozycję i sam znalazł się na plecach. Waczyński kilka razy zaatakował głową.

“Ufol” zaczął drugą rundę od dobrego podbródkowego. Kwiatkowski dobrze radził sobie w stójce. Udało mu się rozciąć twarz rywala. Sędzia zareagował na to i wezwał na arenę lekarza. Ten zaś zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis