MMA PLFAME MMAWiemy z kim zmierzy się Popek w kolejnej walce? Zawodnik FAME MMA wygadał się!

Wiemy z kim zmierzy się Popek w kolejnej walce? Zawodnik FAME MMA wygadał się!

Następnej walki Popka Monstera (4-4) możemy spodziewać się w drugiej połowie roku. Kto będzie przeciwnikiem ”Króla Albanii”? Zawodnik FAME MMA wygadał się mówiąc, że to on będzie najbliższym rywalem rapera.

42-latek ma już za sobą udaną operację. Przypomnijmy, że Popek miał wystąpić w walce wieczoru na 9 edycji FAME MMA. W ostatniej chwili ”Króla Albanii” wyeliminowała kontuzja. Tym samym Patryk ”Kizo” Wozinski pozostał bez przeciwnika. Organizacji udało się znaleźć zastępstwo. W main evencie zobaczyliśmy starcie bokserskie ”Kizo” vs ”Arab”.

To będzie najbliższy przeciwnik Popka?

Piotr Piechowiak zdradził, że swój następny pojedynek stoczy na FAME MMA 11. To nie koniec, bo ”Bestia” wyznał, że będzie to starcie z Popkiem Monsterem (4-4). Niewykluczone, że w stawce będzie pas wagi ciężkiej.

Co z walką z Popkiem? Z Popkiem będzie walka, ale na kolejnej gali, nie na tej co teraz będzie 10-jubileuszowej, tylko będzie walka w późniejszym terminie. Będzie to Wrocław także zobaczycie, z jego menadżerem pisałem  i się widziałem. Mówił, że Popek miał operacje na tego palca. Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, jak mu się to zagoi. Z tego co widziałem na stories to humorek mu dopisuje i nie jest źle.       

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Nie dam mu zarobić, walki z królem nie dostanie! Przesadził?

Kasjusz Życiński w mocnym stylu skomentował słowa Mateusza Gamrota. Popularny ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie będzie walki z ”Gamerem”, bo nie zamierza mu dawać szans na dobry zarobek.

Elite Fighters: Największa zadymiara ”Projektu Lady” poznała przeciwniczkę! Wzbudzi to duże zainteresowanie?

Julia „Sara” Jaroszewska to piosenkarka oraz największa zadymiara ”Projektu Lady”. W drugim narożniku zobaczymy Julie Pelc, która jest youtuberką oraz tiktokerką.