MMA PLNajnowszeONE ChampionshipWiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship!

Wiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship!

Wszystko wskazuje na to, że wiemy już kiedy Roberto Soldic zadebiutuje w klatce azjatyckiej organizacji One Championship. Wpis, który Chorwat zamieścił w mediach społeczościowych nie pozostawia złudzeń.

Roberto Soldic

Soldic zwany chorwackim “Robocopem” to były podwójny mistrz Federacji KSW. W naszym kraju Soldic dorobił się ogromnej popularności, zdobywając dwa pasy mistrzowskie. Kiedy bowiem Chorwat rozstawał się z KSW był mistrzem wagi półśredniej i średniej.

Na swoim rozkładzie “Robocop” miał m.in. Mameda Khalidova, Michała Materlę, Borysa Mańkowskiego czy walczącego dzisiaj w UFC Dricusa Du Plessisa.

Wiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship!

Jednak po wypełnieniu kontraktu z Federacją KSW, Soldic zdecydował się kontynuować karierę w nowym miejscu pracy. Teraz jest bowiem zawodnikiem organizacji One Championship, a z wpisu, który zamieścił w mediach społecznościowych dowiadujemy się, kiedy zadebiutuje on w nowej organizacji.

Debiut Soldica w One Championship zaplanowany jest na dzień 3 grudnia tego roku. Rywal “Robocopa” póki co nie jest jeszcze znany.

Dec 3 ONE Championship 🔥

Posted by Roberto Soldic on Sunday, September 25, 2022

Jaką przyszłość w One Championship przewidujecie dla Soldica? Czy zdobędzie on pas mistrzowski tamtejszej organizacji?

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 10 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Zaskoczeni?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie dziesięciu sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Najpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO] Widzieliście?

Zapewne nie każdy kibic sportów walki w Polsce widział ten pojedynek, więc MMA.PL wychodzi Wam na przeciw i publikuje zapis pojedynku Bombardier vs Zuluzinho, do której doszło na wczorajszej gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis