MMA PLMMA AttackNajpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO]

Najpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO]

Zapewne nie każdy kibic sportów walki w Polsce widział ten pojedynek, więc MMA.PL wychodzi Wam na przeciw i publikuje zapis pojedynku Bombardier vs Zuluzinho, do której doszło na wczorajszej gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin.

Bombardier vs Zuluzinho

Pojedynek ten był jednym z najważniejszych na całej karcie walk. Nie ma się co dziwić, bowiem na przeciwko siebie stanęli zawodnicy, którzy do klatki wnieśli prawie 350 kilogramów. Bombardier ważył 150 kg, a jego przeciwnik – Zuluzinho 198 kg.

Kibice spodziewali się fajerwerków do pierwszego obalenia. I faktycznie walka ta tak właśnie wyglądała.

Tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho

Poniżej zamieszczamy zapis pojedynku, którym interesował się cały świat sportów walki. Nie ma w tym krzty przesady, bowiem na przeciwko siebie stanęli “senegalski król zapasów” Bombardier i były zawodnik PRIDE – Zuluzinho.

Sami zobaczcie jak to starcie przebiegło:

Zobacz także:

MMA Attack 4: Adam Wieczorek odprawił przed czasem doświadczonego Oliego Thompsona

Za nami walka wieczoru gali MMA Attack 4, która odbyła się właśnie w Arenie Będzin. W najważniejszym pojedynku dzisiejszej imprezy zmierzyli się zawodnicy wagi ciężkiej Adam “Siwy” Wieczorek (10-2) i Oli “The Spartan” Thompson (21-15).

Floyd Mayweather znokautował Mikuru Asakurę na Super RIZIN

Nie było niespodzianki, chociaż się na nią zanosiło. Floyd Mayweather wygrał kolejną nieoficjalną (“pokazową”) walkę w Japonii. Tym razem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą. Pojedynek był main eventem wydarzenia Super RIZIN, które odbyło się w Saitamie. Było ono pierwszą częścią łączonej gali Super RIZIN/RIZIN.38.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis