MMA PLNajnowszeFist UniverseWiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie!

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie!

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Trybson

Do pierwszego wydarzenia doszło siedemnastego czerwca.  Zobaczyliśmy turniej w ”fistówkach”, który zwyciężył Artura Sargsyan. Ponadto w małej klatce kibice freak fightów zobaczyli chociażby Szymona ”Taxi Złotówę” Września czy walkę byłych uczestniczek Warsaw Shore – ”Andzia” i ”Lena”.

We wrześniu uczestnicy gali zabrali głos w mediach społecznościowych. Krzysztof Świst oraz ”Andzia” poinformowali, że jest duży problem jeśli chodzi o wypłaty. 

Organizacja szybko odpowiedziała i opublikowała oświadczenie.

W związku z napływającymi informacjami w mediach branżowych, pragniemy wyjaśnić sytuację, która dotyczy wypłat dla zawodników Fist Universe. Każdy zawodnik Naszej federacji otrzyma pełne wynagrodzenie, a wiele osób już takowe otrzymało nawet 2 dni po odbyciu gali. Prawdą jest to, że nie wszystkich jeszcze spłaciliśmy w całości, gdyż czekamy za środkami od Naszych inwestorów i sponsorów, które w najbliższym czasie do Nas wpłynął i cała ”afera” zostanie zamknięta. Nie ma tu mowy o żadnym oszustwie. Nikogo nie zamierzamy oszukiwać. Jesteśmy uczciwymi ludźmi. Rozumiemy zniecierpliwienie zawodników, jest nam przykro z powodu opóźnienia kilku wypłat, za które przepraszamy. Do zobaczenia podczas 2 edycji!

Jest kolejne oświadczenie!

To nie koniec! W mediach społecznościowych organizacja Fist Universe opublikowała kolejne oświadczenie.

Oświadczenie. Zarząd spółki oświadcza, że aktualnie reguluje na bieżąco zobowiązania finansowe wynikające z organizacji gali sportów walki ”Fist Universe”. Rozumiemy doskonale rozczarowanie, jakie płynie w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na płatność ze strony spółki. Wynika ono z 2 głównych powodów oraz kilku pobocznych.

1. Pomimo deklaracji sponsorów, spółka nie otrzymała 45% z całości obiecanej kwoty co wpłynęło na budżet projektu.

2. Spółka była zobowiązana pokryć koszty szkód, jakie wyrządzili zawodnicy w prywatnych pokojach. Niektóre z tych szkód przekroczyły wynagrodzenia niektórych zawodników. Żaden z zawodników nie został tym obciążony.

Oświadczamy, że spółka jest w stałym kontakcie ze wszystkimi zawodnikami. Nie unikamy kontaktu tak jak robiły to federacje, które się zamknęły. Warto w tym miejscu również wskazać, że kilku zawodników zostało w całości spłaconych, a w przypadku części zawodników, spółka uregulowała ponad połowę należności. Celem aktualnym spółki jest doprowadzenie do uregulowania pełnych kwot należności. Pomimo trudności, jakie dotykają spółkę – nie ogłaszamy upadłości i doprowadzimy sprawę należności do końca oraz zorganizujemy kolejne gale. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Zobacz także:

High League 5: Wiemy dlaczego zawodnik GROMDY zaatakował Murańskiego na konferencji! Widzieliście?

W tym momencie wiemy, dlaczego podczas wczorajszej konferencji High League 5 został zaatakowany Mateusz Murański. Głos w mediach społecznościowych zabrał zawodnik GROMDY – Daniel ”Hunter” Więcławski.

”Gleba” pojawił się na scenie, dalej liczy na walkę! Kubiszyn odpowiada: Ten pociąg odjechał! Co wy na to?

Na drugim panelu konferencji High League 5 doszło do kolejnej konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Patrykiem Tołkaczewskim. ”Gleba” pojawił się na scenie i dał prezent ”Don Diego”. Tołkaczewski ma nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis