MMA PLNajnowszeHighleague”Gleba” pojawił się na scenie, dalej liczy na walkę! Kubiszyn odpowiada: Ten pociąg odjechał!

”Gleba” pojawił się na scenie, dalej liczy na walkę! Kubiszyn odpowiada: Ten pociąg odjechał!

Na drugim panelu konferencji High League 5 doszło do kolejnej konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Patrykiem Tołkaczewskim. ”Gleba” pojawił się na scenie i dał prezent ”Don Diego”. Tołkaczewski ma nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Kubiszynem.

Kubiszyn

Jak się okazuje na High League 5 mogło dojść do walki Kubiszyna z ”Glebą”. Wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Utytułowany kickboxer już dziesiątego grudnia stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 5 w Łodzi zmierzy się z Damianem Janikowskim. Medalista olimpijski w zapasach jest zdecydowanym faworytem.

Mateusz Kubiszyn: Pociąg odjechał!

To nie koniec! Patryk ”Gleba” Tołkaczewski pojawił się na scenie z prezentem. Zawodnik walczący na gołe pięści zapewnił, że dalej liczy na takie starcie. ”Don Diego” odpowiedział, że nie zamierza zmieniać zdania i powiedział ”ten pociąg odjechał”.

Co ciekawe w pewnym momencie zareagował Damian Janikowski, który stwierdził, że ”Don Diego” powinien przyjąć walkę. Medalista olimpijski w zapasach postanowił nawoływać Mateusza do przyjęcia starcia z ”Glebą”.

Konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co wy na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis