MMA PLNajnowszeGROMDAHigh League 5: Wiemy dlaczego zawodnik GROMDY zaatakował Murańskiego na konferencji!

High League 5: Wiemy dlaczego zawodnik GROMDY zaatakował Murańskiego na konferencji!

W tym momencie wiemy, dlaczego podczas wczorajszej konferencji High League 5 został zaatakowany Mateusz Murański. Głos w mediach społecznościowych zabrał zawodnik GROMDY – Daniel ”Hunter” Więcławski.

Murański

Daniel znany jest przede wszystkim z udziału w turnieju walk na gołe pięści w organizacji Mariusza Grabowskiego. Więcławski zmierzył się chociażby z Tomaszem Gromadzkim czy Łukaszem Parobcem. Ostatnie walki ”Hunter” odnotował w marcu tego roku na gali GROMDA 8.

Mateusz Murański najbliższy pojedynek stoczy już w sobotę w Łodzi na gali High League 5. Będzie to starcie w formule K-1 z Pawłem Bombą. Mateusz w swoje urodziny odnotuje debiut w kolejnej freakowej organizacji.

”Hunter” zabiera głos!

Daniel Więcławski zabrał głos w mediach społecznościowych. Tym samym wiemy już, dlaczego zawodnik GROMDY zaatakował Mateusza Murańskiego na wczorajszej konferencji High League 5.

Chciałbym się odnieść do zaistniałej sytuacji gdyż na konferencji HL nie miałem możliwości z powodu spanikowanych ochroniarzy . Przede wszystkim nie chciałem uderzyć Murańskiego i tego nie zrobiłem. Zamiar był taki żeby go wyjaśnić słownie z dystansu bliższego 😅 . Jadąc na konferencje FAME MMA Paulina Ruda dostaje telefon, że ich zawodnik ma problem na naszych terenach z powodu awarii auta i gdybyśmy mu nie pomogli nie dojechałby na konferencje . Załatwiona została laweta, kierowca który zawiózł go na konferencje a następnie zawiózł do domu. Miał się rozliczyć za ta pomoc ale powiedział, że niema tyle przy sobie monet 😉 . Wpadliśmy na pomysł żeby dał koszulkę z walki na licytacje dla Mikołaja który jest leczony w USA. Napisał SMS ze koszulka poleciała na wskazany adres (gdzie mam SMS które potwierdzają jego kłamstwo). Do dzisiaj nie dotarł kurier z przesyłką 🧐. Murański na High League zaznaczał wielokrotnie, że on pomaga zwierzętom oraz dzieciom, jak widać na filmiku nie wytrzymałem i chciałem mu naubliżać z bliskiej odległości żeby dotarło do niego jaką osobą jest – napisał ”Hunter” na facebooku.

W lipcu rozwalił się samochód Muranowi, w drodze na konferencje FAME, zadzwonił do @rudapaulina czy pomoże, bo jechaliśmy razem. Ogarnęliśmy mu transport, kierowcę itp. Nie rozliczył się, to raz, a dwa najważniejsze obiecał dać koszulkę swoją dla chorego dziecka na licytację, czego nie zrobił! Czyny nie słowa!

Zobacz także:

Zachowanie godne pochwały! Murański otwiera schronisko: Wykładam 10 tysięcy za tą walkę! Widzieliście?

Mateusz Murański już na początku konferencji High League 5 poruszył ważny temat. ”Muran” zamierza otworzyć schronisko, a dodatkowo przeznaczyć na pieski 10 tysięcy złotych ze swojej najbliższej walki. Murański w swoje urodziny już w najbliższą sobotę zadebiutuje w kolejnej freakowej organizacji.

Różal o następnej walce. Zdradza co musiałoby się stać żeby zawalczył! Co wy na to?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o ostatnie speklulacje, że już do walk profesjonalnych popularny ”Różal” nie wróci. Weteran KSW zapewnił, że kiedy pojawi się oferta walki z mega dobrym nazwiskiem, to nie może wykluczyć kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis