MMA PLNajnowszeFist UniverseFist Universe 2 już w ten weekend. Bodychrist vs. Zapadka i wiele innych ciekawych walk!

Fist Universe 2 już w ten weekend. Bodychrist vs. Zapadka i wiele innych ciekawych walk!

Fist Universe, po trudnościach, jak feniks z popiołów, powraca! W dniu 16 grudnia 2023 roku ta dynamiczna federacja sztuk walki zaprasza na swoją drugą edycję. Tym razem organizatorzy skupili się na jeszcze bardziej uwydatnieniu aspektu sportowego, prezentując ekipę, która zapiera dech w piersiach.

Fist Universe 2
Foto: Fist Universe

Wśród uczestników znaleźli się tacy giganci jak mistrz świata czarnych pasów w BJJ – Kornel Zapadka, czy też wytrawny mistrz Polski w K1 – Amadeusz Mućka. Ponadto, na ring powraca ulubieniec z poprzedniej edycji – zielonooki Maciej Szczukiewicz.

Karta walk, jak nigdy wcześniej, jest wręcz zapierająca dech w piersiach, oferując niezapomniane widowisko, które ma szansę zapaść w pamięci fanów na długo. Dopełnieniem gali będzie aż osiem zaplanowanych pojedynków, które mają przykuć uwagę nie tylko entuzjastów sportów walki, lecz także każdego poszukującego emocji i adrenaliny.

Rozpiska zapowiada niesamowite widowisko, obejmując różnorodność form walki, od semi-pro MMA, przez walki amatorskie w K1, aż po zapierające dech zawodowe starcia. Od pojedynków wagi piórkowej po emocjonujące starcia w kategorii ciężkiej, każdy mecz ma potencjał, by wywołać trzęsienie ziemi na arenie sportowej. Od sztuki mieszanych sztuk walki po boks, karta walk jest zróżnicowana i pełna zaskakujących kombinacji.

Wszyscy uczestnicy przygotowują się do tego wydarzenia z determinacją i pasją, gotowi podbić serca kibiców i udowodnić swoje umiejętności. To będzie wieczór pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji, emocji sięgających zenitu i chwil, które na zawsze zapadną w pamięci zarówno fanów sztuk walki, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą pasjonującą dziedziną sportu. Galaktyka sportowych emocji otwiera swoje wrota – kto zdoła zawładnąć sercami widzów? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znajdzie się w sercach tych, którzy zasiądą na trybunach tego epickiego wydarzenia.

Karta walk Fight Universe 2:

66 kg: Paweł Stasiński vs. Radosław Czajka – walka semi pro MMA
60 kg: Jakub Grzywiński vs. TBA – walka amatorska K1
62 kg: Patrycja Hefka vs. Kinga Rzemyszkiewicz – walka semi pro MMA
Open: Kornel Zapadka vs Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – walka zawodowa MMA
84 kg: Amadeusz Mućka vs. Sebastian Osiński – walka w formule K-1
Open: Michał Czarnecki vs. Jakub Krystyan – walka bokserska
70kg: Adrian Amro Amrozinski vs. Grzegorz Rogalski – walka zawodowa MMA
93 kg: Maciej Szczuki Szczukiewicz vs. Michał Wagner– walka zawodowa MMA

Gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 grudnia. Początek wydarzenia o godz. 19:00. Transmisja dostępna w systemie PPV (koszt transmisji od 39,99 zł+0,40 zł prowizji).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis