MMA PLNajnowszeGLORYWielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Wielki powrót Overeema do kickboxingu
Foto: GLORY

Rywalem Holendra będzie jego rodak, aktualny mistrz wagi ciężkiej Rico Verhoeven. Do pojedynku dojdzie 23 października podczas gali GLORY Collision 3 w Arnhem.

Verhoeven to żywa legenda kickboxingu. Zawodnik ten pozostaje mistrzem GLORY od 2014 roku i bronił tytułu już 9-krotnie. Dwukrotnie wygrywał też turnieje GLORY. Verhoeven zajmuje 1. miejsce w rankingu wagi ciężkiej (wg. portalu Combat Press).

Overeem wraca do kickboxingu po ponad dekadzie. Jego największym sukcesem jest zwycięstwo w K-1 World Grand Prix w 2010 roku. Podczas tamtego turnieju pokonał tak znakomitych zawodników jak Tyrone Sponge, Gokhan Saki oraz Peter Aerts.

Czy powrót do kickboxingu okaże się udany? Poprzeczka z pewnością zawieszona jest bardzo wysoka i przed Holendrem stoi niesamowicie trudne wyzwanie.

Zobacz także:

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3! Co wy na to?

Organizacja Marcina Najmana – MMA VIP zapowiedziała w mediach społecznościowych zorganizowanie pierwszej w Polsce walki kobiety z mężczyzną. We wpisie informującym o tego typu przedsięwzięciu organizatorzy zamieścili także podpowiedź w kwestii konkretnego zestawienia.

Nowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko! Zaskoczeni?

Norman Parke z nowym rywalem na galę EFM SHOW 2! Podczas wydarzenia w Sofii, pierwotnego rywala „Stormina” zastąpi Maciej „Irokez” Jewtuszko!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis