MMA PLVIP MMATo najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3

Organizacja Marcina Najmana – MMA VIP zapowiedziała w mediach społecznościowych zorganizowanie pierwszej w Polsce walki kobiety z mężczyzną. We wpisie informującym o tego typu przedsięwzięciu organizatorzy zamieścili także podpowiedź w kwestii konkretnego zestawienia.

rywalka Polskiego Kena

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3

Śledząc Instagram freakowej organizacji możemy dojść do wniosku, że pierwszą w Polsce walką kobiety z mężczyzną będzie starcie najnowszych nabytków MMA VIP – instagramerki Satanaii i Polskiego Kena!

MMA VIP bowiem już kiedyś zapowiedziało “bajowy świat uniwersun”, który zostanie uskuteczniony na gali MMA VIP 3:

Satanaii to instagramerka i sexstreamerka, która prywatnie jest związana z innym bohaterem organizacji MMA VIP – Psychotropem. Jej angaż w MMA VIP jakiś czas temu oficjalnie ogłoszono.

Polski Ken to infulenser i model. Michał Przybyłowicz jest najbardziej podobnym do lalki mężczyzną w naszym kraju. Chce jednak zerwać z odbiorem go jako plastikowego ludzika poprzez spuszczenie manto swojej rywalce lub rywalowi na gali MMA VIP.

Jak myślicie, czy MMA VIP zdecyduje się na walkę Satanaii vs Polski Ken?

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis