MMA PLNajnowszeGLORYBadr Hari ostatecznie zawalczy na początku października! Znamy szczegóły walki legendy

Badr Hari ostatecznie zawalczy na początku października! Znamy szczegóły walki legendy

Badr Hari swoją kolejną walkę ma stoczyć ostatecznie siódmego października na gali Glory 89 w Bułgarii, a dokładnie w Burgas. Marokańczyk nie będzie miał łatwego zadania, bowiem zmierzy się z Uku Jürjendalem. Zwycięzca tego starcia zapewni sobie start w turnieju wagi ciężkiej.

Hari

Hari miał wystąpić na ostatniej gali we Francji, gdzie zestawiono go z byłym zawodnikiem KSW – Jamesem McSweeney’em. Kibice zgromadzeni w hali z niecierpliwością czekali na main event. Przed co-main eventem w ringu niespodziewanie pojawił się legendarny Hari oraz jego rywal i odwołano pojedynek.

Wszystko przez sytuację w jego ojczyźnie, gdzie doszło do trzęsienia ziemi. Hari tym samym był mentalnie zupełnie w innym miejscu i w tej sytuacji nie zamierza toczyć pojedynku.

Ludzie walczą w Maroku w poszukiwaniu zwłok, ja nie będę walczyć dla rozrywki – powiedział wtedy Hari

Znamy szczegóły!

Oficjalnie Badr Hari swój następny pojedynek stoczy siódmego października na gali Glory 89 w Bułgarii. Nie James McSweeney, a Uku Jürjendal będzie najbliższym przeciwnikiem legendy. 

Wojownik z Estonii ze swoich 19 zwycięstw aż piętnaście zakończył przed czasem. Uku w Glory stoczył cztery walki z czego dwa zwyciężył.

Hari ostatni pojedynek odnotował pod koniec poprzedniego roku, gdy przegrał na punkty z Alistairem Overeemem. Holender wpadł na dopingu, więc zmieniono wynik na NC (walka nieodbyta). Wcześniej legendarny Badr dwukrotnie skrzyżował rękawice z naszym reprezentantem Arkadiuszem Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis