MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko!

Nowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko!

Norman Parke z nowym rywalem na galę EFM SHOW 2! Podczas wydarzenia w Sofii, pierwotnego rywala „Stormina” zastąpi Maciej „Irokez” Jewtuszko!

Norman Parke (28-7-1) jest ostatnio osobą, która nie schodzi z medialnego piedestału. Niedawno dowiedzieliśmy się, że „Stormin” zawalczy w walce wieczoru gali FAME MMA 11 – rywalem będzie Borys Mańkowski – a przypominamy, że Irlandczyk ma również zaplanowaną walkę na gali EFM SHOW, gdzie 11 września wystąpi w stolicy Bułgarii – Sofii. 34-latek swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie w main evencie tego wydarzenia pokonał przez decyzję sędziowską Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Walka odbyła się w boksie. Walka z Borysem – tak jak z „Don Kasjo” – odbędzie się w boksie.

„Jewtuszko nowym rywalem Parke”

Na trwającej obecnie konferencji prasowej EFM SHOW – organizacja poinformowała, że Norman Parke nie zmierzy się jednak ze swoim pierwotnym rywalem – Vladislavem Kanchevem. Nowym rywalem byłego mistrza KSW będzie Maciej „Irokez” Jewtuszko! Walka odbędzie się w boksie na dystansie 3×3 minuty.

Maciej Jewtuszko (12-5) to były mistrz federacji KSW w wadze lekkiej, gdzie występował w latach 2011-2017. „Irokez” rywalizował również w przeszłości w takich organizacjach jak UFC czy FEN. 40-latek trenuje na co dzień w BT Gym w Szczecinie, jednak do tego pojedynku w boksie będzie przygotowywał się w klubie BKS Skorpion.

Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy byli już zestawiani ze sobą w 2019 roku na galę Fight Exclusive Night jednak wskutek odejścia Normana do organizacji KSW do walki nie doszło.

Zobacz także:

GROMDA 6: Wiemy kiedy walka Zadyma vs Vasyl o 100 tysięcy złotych

Wiemy już kiedy odbędzie się gala GROMDA 6, na której to zobaczymy finałową walkę między zwycięzcami dwóch ostatnich turniejów – Zadymy i Vasyla. Stawką tego pojedynku będzie 100 tysięcy złotych w gotówce.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w d***ko metalowe…

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.