MMA PLNajnowszeMMAWielka awantura w klatce, zawodnik obalony po walce! Ciężko było uspokoić całą sytuację! [WIDEO]

Wielka awantura w klatce, zawodnik obalony po walce! Ciężko było uspokoić całą sytuację! [WIDEO]

Wczoraj w Rosji odbyła się lokalna gala MMA ”Puchar Evgeny’ego Romanova”. Swoją szansę dostali młodzi wojownicy, którzy przygotowują się na zawodowe starcia. Była to świetna okazja, bowiem mogli poczuć stres/emocje jakie pojawiają się przy pro sportowych zawodnikach, którzy biją się przy licznie zgromadzonej publiczności. Ponadto w karcie walk zobaczyliśmy starcia w różnych formułach.

Rosja

Podczas jednego z pojedynków MMA doszło do niemałej awantury. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie nie brakuje takich sytuacji. Na początku października chociażby doszło do afery w klatce na gali EFC. Tutaj była kulminacja, bowiem gorąco było już na samej ceremonii ważenia.

Sami zobaczcie:

Vandam v HHH Power Gets CRAZY!

Scenes of CHAOS after the main event!HHH Power vs. Vandam Mbuyi #MMA

Posted by EFC on Friday, October 7, 2022

Awantura w klatce!

Wczoraj ciężko było uspokoić zamieszanie, które powstało w klatce. Jeden z początkujących zawodników wygrał przez efektowny nokaut i widzieliśmy dobicie w parterze jednym uderzeniem.

Może to był powód, który wściekł narożnik przeciwnika? W pewnym momencie widzieliśmy obalenie po walce i wielką awanturę.

Nagranie poniżej:

Zobacz także:

Kapitalny nokaut w Moskwie! Dużo skończeń przed czasem na gali ACA 150!  Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala ACA 150, gdzie nie brakowało emocji. Fani będący na hali nie mogli narzekać – było naprawdę dużo skończeń, a pojedynki prowadzone na pełnym dystansie również nie zawiodły.

Walki na lodzie! Mało brakowało, a doszłoby do podwójnego nokautu! [WIDEO] Co wy na to?

W zeszłą sobotę w Rosji doszło do wydarzenia, na którym widzieliśmy walki na lodzie. Jak widać nie brakuje kolejnych szalonych pomysłów, aby spróbować wzbudzić ciekawość/zainteresowanie widzów. Podczas jednego z pojedynków blisko było podwójnego nokautu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis