MMA PLNajnowszeFreak FightWalki na lodzie! Mało brakowało, a doszłoby do podwójnego nokautu! [WIDEO]

Walki na lodzie! Mało brakowało, a doszłoby do podwójnego nokautu! [WIDEO]

W zeszłą sobotę w Rosji doszło do wydarzenia, na którym widzieliśmy walki na lodzie. Jak widać nie brakuje kolejnych szalonych pomysłów, aby spróbować wzbudzić ciekawość/zainteresowanie widzów. Podczas jednego z pojedynków blisko było podwójnego nokautu.

Freak

Dużo kibiców w naszym kraju było przekonanych, że tylko w Polsce mogą zaistnieć i wzbudzić zainteresowanie tak zwane freak fighty. Prawda okazuje się zupełnie inna. W Rosji nie brakuje szalonych freaków, które powodują naprawdę duże zamieszanie.

W ostatnim czasie w Czechach pojawiła się też organizacja Clash Of The Stars. Wydarzenia wypełniają hale, a w mediach społecznościowych powstała/powstaje istna burza.

Kolejne pomysły!

Tak w Rosji mają kolejne pomysły. Tym razem doszło do walk na lodzie. W zeszłą sobotę mało brakowało, a kibice ujrzeliby podwójny nokaut.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły! Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Khalidov komentuje teorie kibiców o sprzedanej walce z Pudzianem: Bzdura totalna! W jaki sposób?

Mamed Khalidov, który był dzisiaj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o teoriach kibiców po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zaznaczył, że jest to totalna bzdura! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnił, że był w naprawdę świetnej formie podczas main eventu XTB KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis