MMA PLNajnowszeEFCWielka awantura w klatce! Ochrona długo nie mogła uspokoić całej sytuacji! [WIDEO]

Wielka awantura w klatce! Ochrona długo nie mogła uspokoić całej sytuacji! [WIDEO]

W czwartek w Johannesburu odbyła się już 98 edycja EFC. W walce wieczoru poznaliśmy nowego mistrza w wadze ciężkiej. Został nim Matunga Djikasa (7-3), który w trzeciej odsłonie zastopował rodaka. Już na ceremonii ważenia było bardzo gorąco. Po samej walce pojawiły się duże kontrowersje. W klatce w pewnym momencie zapanował chaos.

EFC

“HHH Power” szansę mistrzowską dostał po dwóch zwycięstwach z rzędu. Zawodnik reprezentujący Kongo większość pojedynków stoczył w organizacji EFC. Matunga wystąpił raz na gali Ares FC 1 w Senegalu, gdzie w main evencie przegrał przed czasem z aktualnym zawodnikiem UFC – Johnem Parisianem.

Wielka awantura!

Matunga Djikasa (7-3) został nowym mistrzem wagi ciężkiej. Reprezentant Konga w trzeciej odsłonie zastopował rodaka Vandama Mbuyi (5-5). Warto zaznaczyć, że już na ceremonii ważenia było gorąco.

Po walce Djikasa spowodował tak zwane dymy. Sami zobaczcie co tu się działo:

Vandam v HHH Power Gets CRAZY!

Scenes of CHAOS after the main event!HHH Power vs. Vandam Mbuyi #MMA

Posted by EFC on Friday, October 7, 2022

Zobacz także:

Aslambek Saidov nie zamierza wracać do klatki: Teraz mam inne priorytety! Zaskoczeni?

Aslambek Saidov (23-6) w rozmowie z portalem Sport.pl wypowiedział się o potencjalnym powrocie do klatki. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wyjawił, że był moment, w którym chciał zawalczyć i powrócić do KSW. Teraz Saidov ma inne priorytety i chce się zająć na rodzinie oraz biznesie.

Tom Breese nie zamierza czekać i stoczy walkę poza KSW? Brytyjczyk zabiera głos!

Tom Breese (15-3) wyznał w mediach społecznościowych, że najprawdopodobniej nikt nie chce w tym roku z nim zawalczyć w polskiej organizacji. Tym samym Brytyjczyk nie zamierza czekać, bowiem chce podtrzymać mocne tempo startów. Były zawodnik UFC oznaczył wiele organizacji i ma nadzieje, że dostanie ciekawą propozycję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis