MMA PLEFCPolak dostał propozycję walki na gali Khabiba! Rywalem były mistrz UFC!

Polak dostał propozycję walki na gali Khabiba! Rywalem były mistrz UFC!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza oceanu. Organizacja Khabiba Nurmagomedova zainteresowała się – przebywającym aktualnie w American Top Team – Krzysztofem Klaczkiem. Ba, Polak dostał nawet ofertę walki!

Khabib

Krzysztof Klaczek (12-7) przebywa aktualnie w American Top Team na Florydzie, gdzie w towarzystwie Borysa Mańkowskiego oraz Mateusza Gamrota przygotowuje się do swojej kolejnej walki w KSW. „The Cage Master” nie może jednak zaliczyć ostatniego okresu za udany, ponieważ będzie wracał do klatki po dwóch porażkach oraz poważnej kontuzji. W swoim ostatnim boju na KSW 60, 32-latek przegrał przez poddanie w drugiej rundzie z Vojto Barborikiem. Ciężki czas w jego karierze nie przeszkodził jednak, aby zwrócić na siebie uwagę zagranicznych organizacji.

Klaczek vs. Barão na gali EFC?

Mateusz Gamrot – który towarzyszy Klaczkowi na Florydzie – poinformował dzisiaj na swoim lajwie, że Krzysiek wzbudził duże zainteresowanie na matach ATT. „Gamer” dodał ponadto, że „The Cage Master” dostał nawet propozycję walki na następnej gali EFC, a jego potencjalnym rywalem miałby być były mistrz UFC – Renan Barão.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Krzysztof Klaczek – który nadal związany jest z organizacją KSW – wróci do klatki, jednak można dedukować, że jego wyjazd na Florydę nie jest przypadkowy.

Zobacz także:

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Marek Samociuk przed KSW 65: Nie przeszkadza mi też to, że nie jestem stawiany w roli faworyta

Podczas gali KSW 65 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie Marek Samociuk, który w pierwszym boju dla KSW pokonał Izu Ugonoha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis