MMA PLNajnowszeAslambek SaidovAslambek Saidov nie zamierza wracać do klatki: Teraz mam inne priorytety!

Aslambek Saidov nie zamierza wracać do klatki: Teraz mam inne priorytety!

Aslambek Saidov (23-6) w rozmowie z portalem Sport.pl wypowiedział się o potencjalnym powrocie do klatki. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wyjawił, że był moment, w którym chciał zawalczyć i powrócić do KSW. Teraz Saidov ma inne priorytety i chce się zająć na rodzinie oraz biznesie.

Saidov

Saidov mógł pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu – w tym dwóch efektownie zakończonych przed czasem. Aslambek był bliski walki o pas mistrzowski ACA, ale jego plany pokrzyżował Elias Silverio. Było to ostatnie starcie Saidova, który na 101 edycji w Warszawie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantem Brazylii.

Dużo polskich kibiców liczyło, że dojdzie do trylogii pomiędzy Saidovem, a Borysem Mańkowskim (22-10-1).

Saidov zabiera głos!

Aslambek Saidov (23-6) w rozmowie z Antonim Partumem zdradził czy jest szansa na powrót do klatki.

Jeszcze dwa lata temu chciałem wrócić do klatki. Liczyłem na jakąś fajną walkę, rozmawiałem na ten temat z KSW, ale nagle wybuchła pandemia i pokrzyżowała nasze plany. Teraz jest już chyba za późno na powrót. Za dużo czasu poświęciłem sportowej karierze. W jakimś stopniu czuję się spełnionym sportowcem, bo kilka dużych walk wygrałem, ale już wystarczy. Teraz mam inne priorytety. Skupiam się na rodzinie i na moich biznesach. Muszę zajmować się ze wspólnikami naszymi hostelami w Olsztynie.

Zobacz także:

Szalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO] Widzieliście?

Do nietypowej sytuacji doszło na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą The War 4, która odbędzie się już jutro. ”Szalony Brat” postanowił kopnąć przeciwnika. Ochrona musiała uspokoić sytuację. Następnie zawodnik walczący w piąstkówkach wyjawił, dlaczego to zrobił…

PPV The War 4: Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala?

PPV The War 4 już startuje! To dzisiaj odbędzie się jedna z najbardziej krwawych gal na polskim rynku. Organizacja Denisa Załęckiego dokonała kilku zmian przed tą edycją. Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala? – wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis