Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFCSpektakularny nokaut na gali EFC! [WIDEO]

Spektakularny nokaut na gali EFC! [WIDEO]

Niezwykle efektowym nokautem popisał się Georgy Shakhruramazanov. Rosjanin w pierwszej rundzie pokonał swojego przeciwnika przez obrotówkę.

Spektakulrany nokaut na EFC
Foto: givemesport.pl

Całe zajście miało miejsce 9 lutego w Moskwie na gali EFC 9. Shakhruramazanov zaprezentował się kibicom w najlepszy możliwy sposób. Rosjanin już w pierwszej rundzie posłał na deski swojego przeciwnika.

Wideo z nokautu:

Dagestańczyk rozpoczął swoją karierę zawodową w 2017 roku na galach M1 Global. Od tego czasu stoczył dziesięć pojedynków, spośród których wszystkie wygrał. Dotychczas zaledwie trzem rywalom Rosjanina udało się wytrzymać z nim pełen dystans w klatce. Aż sześć z dziesięciu swoich pojedynków Shakhruramazanov rozstrzygnął przez nokaut lub poddanie.

Khabib Nurmagomedov a EFC

Przypominamy, że Rosyjska organizacja należy teraz do legendy UFC. Przedtem nazywała się ona Gorilla Fighting Championship.

Federacja powstała w 2017 roku. W maju tego roku odbyła się debiutancka gala organizacji zatytułowana “Bitwa o Wołgę”. GFC działa bardzo prężnie – w przeciągu ostatnich trzech lat zorganizowali prawie 30 wydarzeń. Działalność federacji ograniczała się dotychczas wyłącznie do krajów byłego Związku Radzieckiego. Większość gal odbyła się w Rosji, jednak zdarzały się również wydarzenia w Armenii, Kazachstanie czy Uzbekistanie.

Po zmianie właściciela, przyszła pora na zmianę nazwy na Eagle Fighting Championship. Nowa nazwa pochodzi rzecz jasna od pseudonimu Khabiba Nurmagomedova. Zmiany mają także zajść w samym działaniu federacji. Eagle Fighting Championship ma w planach ekspansje poza rynek Rosyjski. W planach jest podbój krajów Arabskich jak i także organizacja gal w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także:

Gilbert Burns przed walką z Kamaru Usmanem: On wie, że mogę mu to zrobić w każdej chwili

Gilbert Burns zabrał głos przed nadchodzącą walką z Kamaru Usmanem, która będzie starciem wieczoru sobotniej gali UFC 258. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej.

Kłopoty Najmana! Co się stało?

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis