MMA PLArchiwumCiekawostkiWeteranka UFC postanowiła zakończyć karierę! Teraz została… nauczycielką!

Weteranka UFC postanowiła zakończyć karierę! Teraz została… nauczycielką!

Roxanne Modafferi, która jest uważana za jedną z pionierek kobiecego MMA, poinformowała swoich fanów o tym, że została nauczycielką. Tweet z wczoraj, w którym zawarła owe informacje, uzyskał już ponad 500 tysięcy wyświetleń.

Posiadaczka czarnego pasa w BJJ, a także brązowego w judo, stoczyła w MMA 45 walk. 25 razy to jej ręka została uniesiona w górę. Walczyła ze znanymi fighterkami, między innymi z Viviane Araújo, czy dwukrotnie z Jennifer Maią. Amerykanka występowała w różnych kategoriach wagowych, jednakże zazwyczaj była to waga musza. “The Happy Warrior” przegrywając w lutym zeszłego roku po raz siódmy z rzędu, zdecydowała się zakończyć karierę.

Tweet, w którym dzieli się swoją euforią, zaowocował wieloma pozytywnymi komentarzami. Setki gratulacji i życzeń z pewnością uradowały zawodniczkę.

Zobacz także:

FEN ma problemy finansowe? Prezes Paweł Jóźwiak tłumaczy: Może były jakieś opóźnienia…

Czy organizacja FEN ma problemy finansowe? O takie pytanie postarał się Artur Mazur z kanału Klatka po klatce na YouTube, które wprost zadał prezesowi Fight Exlusive Night – Pawłowi Jóźwiakowi.

Conor McGregor znowu na językach! Irlandczyk miał uderzyć kobietę i grozić, że ją utopi!

Conor McGregor znowu na rozrabiał i znowu jest na językach! Zamiast informacji o powrocie Irlandczyka do oktagonu UFC, musimy zmierzyć się z kolejnym oskarżeniem go o przemoc. Sprawa wygląda na bardzo poważną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis