MMA PLNajnowszeFENFEN ma problemy finansowe? Prezes Paweł Jóźwiak tłumaczy: Może były jakieś opóźnienia…

FEN ma problemy finansowe? Prezes Paweł Jóźwiak tłumaczy: Może były jakieś opóźnienia…

Czy organizacja FEN ma problemy finansowe? O takie pytanie postarał się Artur Mazur z kanału Klatka po klatce na YouTube, które wprost zadał prezesowi Fight Exlusive Night – Pawłowi Jóźwiakowi.

FEN ma problemy finansowe

Mazur powołał się na głosy środowiska, które sygnalizowały gorszą sytuację finansową drugiej dotychczas siły w polskim MMA. Na dodatek jako przykład kłopotów finansowych FEN, Mazur podał puste trybuny na gali w Szczecinie, gdzie odbyło się FEN 43.

Prezes Paweł Jóźwiak w pełni odniósł się do tych zarzutów.

FEN ma problemy finansowe?

Kłopoty z kasą? Wygląda na to, że wcale tak nie jest:

“Pierwszy raz mieliśmy tak słabą frekwencję w Szczecinie. Troszkę sami zmasakrowaliśmy ten rynek, bo zrobiliśmy tam wcześniej galę PRIME-u, miesiąc później był FEN, później jeszcze KSW. Także kumulacja eventów w Szczecinie, stąd taka niska frekwencja. Jeszcze do tego gala w piątek, dużo zestawień nam się posypało. Przede wszystkim wypadł nam Wojtek Janusz, który jest największym “ticketsellerem” w regionie. Troszeczkę niefartownie.

Jeśli chodzi o płynność, to proszę nie ufać plotkom. Mamy dobrą płynność, wszystkim popłaciliśmy na bieżące. Może były jakieś opóźnienia, ale to było spowodowane tym, że troszeczkę źle popodpisywaliśmy pewne umowy sponsorskie i tak wyszło, że za niektóre gale, które odbyły się w trzecim kwartale 2022 roku, to by pieniążki dostajemy dopiero teraz, na początku tego roku. Stąd może jakieś opóźnienia. Ale płynność pełna jest. Ja nie uważam, że my musimy walczyć o swój byt, uważam, że my musimy walczyć o to, żeby być jak najlepszą organizacją i pokazać, że nadal jesteśmy drugą siłą.”

Cały program Klatka po klatce z Pawłem Jóźwiakiem poniżej:

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis