MMA PLMMAWeteran MMA z nowym tatuażem! Pojawiła się duża krytyka!

Weteran MMA z nowym tatuażem! Pojawiła się duża krytyka!

Weteran Jeff Monson (61-21-2) zrobił kolejny tatuaż, który wywołał duże kontrowersje i sporo krytyki. Jest tatuaż sierpa i młota, ale to nie koniec…

Monson

“The Snowman” dobre parę lat temu zdecydował się na zmianę obywatelstwa. Jeff Monson jest Rosjaninem. Warto zaznaczyć, że startował w wyborach do rady Krasnogorska (z listy partii Jedyna Rosja). Wcześniej próbował jednak wstąpić do rosyjskiej partii komunistycznej.

Monson w mediach społecznościowych wypowiadał się o sytuacji na Ukrainie.

Wspieramy Ukrainę, ale nie wspieramy mieszkańców Donbasu, których Ukraina bez przerwy bombarduje od 8 lat. Teraz popularne jest wspieranie Ukrainy. Nie wiemy nic o ludobójstwie dokonywanym przez Ukrainę na ludności cywilnej w Donbasie, ponieważ media nigdy o tym nie wspominają. A już na pewno nie obchodzą nas mieszkańcy Afganistanu, Libii, Jemenu, Iraku, Syrii, Palestyny, którzy są ofiarami amerykańskiej agresji i przemocy. Wspieramy tylko Ukrainę, bo tak nam każą.

Jest nowy kontrowersyjny tatuaż znanego zawodnika MMA!

O Jeffie Monsonie zrobiło się głośno tym razem za sprawą gali, która odbędzie się trzydziestego września w Moskwie. Weteran MMA wziął udział w konferencji, udzielał wywiadów i tam można było zauważyć nowy tatuaż.

Mowa o literce ”Z” na szyi. Litera ”Z” od napaści Rosji na Ukrainę jest symbolem poparcia dla Putina w sprawie jego zbrodniczych działań.

Zobacz także:

Popek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 3. To nie był przypadek, ponieważ został ogłoszony jego debiut w kolejnej freakowej organizacji. Popularny raper wystąpi w main evencie następnej edycji, a jego przeciwnikiem na zasadach boksu będzie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Popek w rozmowie z mediami wypowiedział się też o potencjalnej walce z Murańskimi.

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami! Widzieliście?

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis