MMA PLMurańskiPopek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 3. To nie był przypadek, ponieważ został ogłoszony jego debiut w kolejnej freakowej organizacji. Popularny raper wystąpi w main evencie następnej edycji, a jego przeciwnikiem na zasadach boksu będzie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Popek w rozmowie z mediami wypowiedział się też o potencjalnej walce z Murańskimi.

Popek

Mateusz jak i Jacek Murański już wielokrotnie w mocnych słowach wypowiadali się o Popku.

Odważne ” słowa szczurze… Ja na typa, który sprzedał nie tylko swoich przyjaciół w UK ( i nie tylko), ale zrobił sobie fałszywe alibi i zastawił się kłamliwie( !!!!) własnym dzieckiem. Tak się pompek zafafluniłeś na pytaniu od BOXDEL Michał Boxdel Baron , że ci się całkiem chronologia wydarzeń chorągiewo pomyliła . Ale chętnie Judaszu wszystko ci przypomnę i twojemu guru czyli samozwańczemu Napoleonowi z Tworek, z którym obaj lubicie w otworek konradowi o_czerniakowi niewolskiemu . #muremzarozumem #teammuranscy #jednapiesc #rodzinatojestsila #muremzamuranem #muremzapolskimmundurem – mówił Jacek Murański.

"Odważne " słowa szczurze… Ja na typa, który sprzedał nie tylko swoich przyjaciół w UK ( i nie tylko), ale zrobił…

Posted by Jacek Muranski on Tuesday, March 22, 2022

Popek zwykła ku**a, śmieć do szczania. Po prostu jak go spotkam, od razu go walę na zęby. Nie obchodzą mnie pieniądze. Ojciec tak samo jest na niego cięty. Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę. Albo w oktagonie FAME, albo złapię go i upier*olę na ulicy. Złapię go i od razu walę na dziurę – zapewniał Mateusz Murański.

Popek mocno o Murańskich!

Popek wyjawił co musiałoby się stać, aby doszło do jego walki z Jackiem bądź Mateuszem Murańskim.

Tego pytania nie było. Mogą sobie prosić, albo odpowiem na to pytanie. Jeżeli zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę (…) Nie nawet jak będzie się zgadzać kasa, to tylko g**no i łyżeczka, a jeżeli nie, to niech wyp**dalają.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Najman mocno odpowiada Murańskiemu: Młoda spi**dolina! Stary już do mnie nie wyjdzie! Widzieliście?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Ponadto ”El Testosteron” wypowiedział się dłużej o Kamilu Łaszczyku. Najman postanowił zaprosić pięściarza na sparing do Częstochowy.

12 freak fightów na jednej gali! Oto ostateczna rozpiska PRIME 3: Street Fighter! Co wy na to?

Na wczorajszej II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą PRIME 3: Street Fighter poznaliśmy ostateczną rozpiskę imprezy. Kibice freak fightów w Polsce obejrzą tego wieczoru aż… 12 pojedynków!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis