MMA PLFAME MMAWażne przesłanie na II Konferencji przed FAME 14 w sprawie słowa “konfident”

Ważne przesłanie na II Konferencji przed FAME 14 w sprawie słowa “konfident”

Wczoraj na II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą FAME 14 padło ważne przesłanie w sprawie często używanego przez niektórych bohaterów gal freakowych słowa “konfident”. Wygłosił je prowadzący konferencję Hubert Mściwujewski, odwołując się do wymiany zdań między Mateuszem Murańskim a Alanem Kwiecińskim.

FAME 14

Kwiecińskiego, “Muran” wprost nazywał e-konfidentką, co zdaniem Mściwujewskiego było dobrym momentem do tego, by wygłosić swoje zdanie na temat używania terminu “konfident”.

Są to bardzo ważne słowa, bowiem mogą dotyczyć niekształtowanych jeszcze młodych ludzi, którzy dopiero budują swój światopogląd.

Ważne przesłanie na II Konferencji przed FAME 14 w sprawie słowa “konfident”

Zdaniem Mściwujewskiego słowo “konfident” jest zbyt często wymawiane przez niektórych ludzi i okryło się złą interpretacją i jego zdaniem młodzi ludzie przed strachem przed oskarżeniem o konfidenctwo mogą ukrywać pewne przykre wydarzenia w ich życiu:

“Panowie, ja teraz chciałbym przerwać temat i chciałbym poruszyć temat tego konfidenctwa. Kurde, moim zdaniem jest tego za dużo. Nie można spłycać tego słowa, bo dojdzie do tragedii. Oglądają nas również młodsi ludzie i co jeżeli coś się komuś stanie i ten dzieciak będzie bał się powiedzieć o tym nawet swoim rodzicom, bo będzie jakimś e-konfidentem.”

Mściwujewskiemu wtórował Alanik:

“Ja hamuje swoje emocje. Brawo dla Huberta. Jeśli dana osoba nie zna charakterystyki tego słowa, to niech go nie używa.”

Całą II Konferencję przed FAME 14 możecie obejrzeć poniżej:

Aktualna karta walk FAME MMA 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Mateusz ”Fit Lovers” Janusz vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis