MMA PLFAME MMAJacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO]

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO]

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

O starciu Tańcula-Murański pisały największe portale sportów walki na całym świecie. Warto zaznaczyć, że Murańscy kontra Tańcula, to jeden z największych konfliktów w historii freak fightów w Polsce. Wszystko na to wskazuje, że niebawem możemy spodziewać się kontynuacji tego konfliktu.

Jacek Murański na tarczy!

Jacek Murański na tarczach zaprezentował swoją obecną formę. Tym razem jest dużo ciosów – czego brakowało w pierwszym pojedynku ”Murana”. Jacek zapewnia, że przy pierwszym pojedynku był mocno kontuzjowany i nie mógł pokazać na co go stać. Dodatkowo wyśmiał ”Aroya”, który mimo jego dyspozycji nie potrafił skończyć go szybko przed czasem.

Murański zapewnia, że jeszcze w tym roku ma dojść do jego głośnego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” podpisał nowy kontrakt z FAME MMA, a w jednym z wywiadów dał do zrozumienia, że czeka go pojedynek z jednym z Murańskich, aby następnie… zawalczyć o pas freakowej federacji.

Sami zobaczcie:

Mateusz Murański już w najbliższą sobotę wraca do klatki FAME MMA. W Tauron Arenie dojdzie do rozwiązania konfliktu z Alanem Kwiecińskim.

Zobacz także:

UFC on ESPN 36: Błachowicz vs. Rakić – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali! Będziecie oglądać?

Organizacja UFC wraca do Las Vegas z kolejną galą, tym razem z Polakiem w roli głównej.

Znamy datę walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik o kontrakt z UFC! Polacy wystąpią na jednej gali! Widzieliście?

Według informacji portalu The Scarf termin walk Mateusza Rębeckiego i Karoliny Wójcik podczas Dana White’s Contender Series (DWCS) jest już znany. Co ciekawe, Polacy wspólnie zawalczą na jednej gali i pokuszą się o umowę z UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis