MMA PLDon KasjoWasilewski wyśmiał zachowanie Don Kasjo: Byłoby to haniebne zaniedbanie nie wyjaśnić rozstrzygnięcia…

Wasilewski wyśmiał zachowanie Don Kasjo: Byłoby to haniebne zaniedbanie nie wyjaśnić rozstrzygnięcia…

Nie wszyscy są fanami zachowania Kasjusza Życińskiego po walce. Głównie chodzi tutaj o składane protesty. Na twitterze jego zachowanie wyśmiał znany promotor bokserski – Andrzej Wasilewski.

Kasjusz Życiński w tym tygodniu postanowił złożyć drugi protest. Tym razem chodziło o uderzenia głową. Przypomnijmy,że Norman Parke po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Poniżej zobaczycie nagranie, które zostało również zamieszczone w proteście  ”Don Kasjo”.

Wasilewski o zachowaniu Don Kasjo: Każdy normalny człowiek musi…

Andrzej Wasilewski na twitterze postanowił skomentować zachowanie Kasjusza Życińskiego, który składał protesty po swojej ostatniej walce.

Pan Don Kasjo zdecydowanie powinien sie zwrocic do top renomowanej kancelarii adwokackiej i rozpocząć procedure odwoławczą w Lozannie. Byłoby to haniebne zaniedbanie nie wyjaśnić rozstrzygnięcia tego historycznego pojedynku do końca!

Panie Macieju mamy czasem zupełnie inne zdanie na temat sport walki i walk bez rękawic ale w sprawie tego protestu KAZDY NORMALNY CZLOWIEK musi sie chyba usmiechnac…po to chyba zreszta byl zrobiony

Zobacz także:

MMA VIP 2: Ryszard Szczena prezentuje formę przed debiutem! [WIDEO] Widzieliście?

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” podczas drugiej edycji MMA VIP zmierzy się z ”Psychotropem”.