MMA PLNajnowszeRWCWalka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Walka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Walka wieczoru gali RWC 5 została już oficjalnie ogłoszona! We wczorajszym programie Oktagon Live na Kanale Sportowym gościł jeden z uczestników main eventu nadchodzącej imprezy – Michał Andryszak (20-8), który potwierdził nazwisko swojego przeciwnika.

Walka wieczoru RWC 5
Foto: Facebook/ Michał Andryszak

Gala RWC 5 odbędzie się już w następny piątek, 31 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. Walka Michała Andryszaka będzie najważniejszym starciem całej tej imprezy.

Walka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Przeciwnikiem Michała Andryszaka będzie rozpędzony pięcioma wygranymi z rzędu Ion Grigore (7-1). Jest to 42-letni Rumun, dla którego będzie to pierwsza walka w Polsce.

Grigore znajduje się w serii pięciu zwycięstwo z rzędu. Swoją ostatnią wiktorię odniósł na gali Brave CF 35, gdzie znokautował Mamadu Sene. ‘

Michał Andryszak natomiast będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Polak, który jeszcze w 2018 roku był typowany na mistrza wagi ciężkiej Federacji KSW będzie próbował przełamać serię dwóch porażek z rzędu, które poniósł w walkach z Philipem De Friesem i Luisem Henrique.

Poniżej aktualna karta walk gali RWC 5:

Zobacz także:

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie

Dramatyczna kontuzja w MMA! Jeden z zawodników biorących udział w gali LFA 84, która odbyła się 11 lipca prawie stracił oko po nielegalnym ciosie kolanem.

Niecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Niecodzienne starcie odbędzie się na najbliższej gali WOTORE 3. Na przeciwko siebie staną zawodnicy, który łącznie mierzą 4 metry i ważą 265 kilogramów! Starcie to anonsowane jest jako pojedynek “King Konga” z “Małym”!

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis