MMA PLKSWWalka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Walka Khalidov-Soldić jedną z najlepszych poza UFC i Bellatorem? Tak twierdzi ceniony dziennikarz!

Sobotnia walka wieczoru KSW 65, czyli starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem elektryzuje całą Polskę. Nie tylko w Europie pojedynek na szczycie kategorii średniej wzbudza tyle emocji. Bardzo zainteresowany walką Mameda z “Robocopem” wydaje się być… najważniejsza z postaci związanych z MMA, Ariel Helwani.

Khalidov

Nikt nie ma wątpliwości, że gala KSW 65 w Gliwicach przejdzie do historii europejskiego MMA. Ekspresowy wykup biletów na to wydarzenie pokazuje, jakie budzi ono zainteresowanie wśród fanów. Nie można się dziwić, ponieważ kapitalna rozpiska sobotniego eventu powinna zadowolić nawet największych sceptyków. Konfrontacje Szymańskiego z Legierskim, Stasiaka z Eskijewem czy rewanż o pas “piórkowych”, w którym Daniel Torres ponownie podejmie Salahdine’a Parnasse’a zapowiedzą “Największa walka w historii KSW”.

Starcie mistrza kategorii średniej – Mameda Khalidova, z szarżującym na drugi pas dominatorem dywizji półśredniej, Roberto Soldiciem będzie równolegle – jak zapowiadają organizatorzy – “Najdroższą walką w polskim MMA”. Okazuje się, że nie tylko w Europie ten pojedynek podgrzewa kibiców do czerwoności. Ogromnym entuzjastą zestawienia Chorwata z Polakiem jest Ariel Helwani czyli dziennikarska gwiazda światowego MMA.

Ariel Helwani zainteresowany starciem Khalidova z Soldiciem!

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Twittera, Helwani udostępnił post, w którym zapowiadany jest main event KSW 65.


Jedna z największych walk – poza UFC/Bellatorem – w historii odbędzie się w sobotę.

Zobacz także:

Członek Ekipy wystąpi w Krakowie. Mini Majk na HIGH League 2!

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski wystąpi przed własną publicznością na gali HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca! Członek “Ekipy” Friza powalczy 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

Mirosław Okniński o potencjalnej walce Ziółkowski-Musaev: Myślę, że Marian by przegrał!

Mirosław Okniński podczas drugiej ”Trybuny Ludu” na kanale mymma.pl został zapytany o potencjalny pojedynek swojego byłego podopiecznego. Mowa o Marianie Ziółkowskim (23-8-1), który niewykluczone, że w przyszłości zmierzy się z niepokonanym Shamilem Musaevem (15-0-1).

Murańskich chce Majewskiego: Ja się dopiero rozkręcam, ciekawe jakbym ja go tak poklepał!

Jacek Murański ma upatrzonego rywala? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że chętnie zmierzy się z nowym nabytkiem FAME MMA. Mowa o Danielu Majewskim, który za kulisami ostatniej gali miał spięcie z Sylwestrem Wardęgą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis