MMA PLFAME MMAMurański chce Majewskiego: Ja się dopiero rozkręcam, ciekawe jakbym ja go tak poklepał!

Murański chce Majewskiego: Ja się dopiero rozkręcam, ciekawe jakbym ja go tak poklepał!

Jacek Murański ma upatrzonego rywala? ”Muran” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że chętnie zmierzy się z nowym nabytkiem FAME MMA. Mowa o Danielu Majewskim, który za kulisami ostatniej gali miał spięcie z Sylwestrem Wardęgą.

Murański

Trzeba przyznać, że rodzina Murańskich w 2021 roku wzbudzała bardzo duże zainteresowanie. Wydaje się, że będzie to dłuższa historia,  bowiem Jacek Murański ma listę rywali. Mówimy tutaj o potencjalnej walce z Marcinem Najmanem czy już parę razy przywoływanym Tomaszu Oświecińskim.

Murański: Wszystkiego możecie się spodziewać, nie ma sufitu!

Jacek Murański nie może doczekać się następnych starć! ”Muran” już w tym momencie ma na oku potencjalnego przeciwnika.

Ja się dopiero rozkręcam. Tak, tak! (śmiech) Wszystkiego możecie się spodziewać, nie ma sufitu. Ja się dopiero rozkręcam, poważnie! Mogą być jeszcze większe konflikty, bo ostatnio mam nawet w krwiobiegu – mam przed oczami sytuację, która mi najbardziej utkwiła i najbardziej zirytowała w ostatnim czasie. W polskim internecie czy zachowaniach. Otóż widziałem taki obrazek jakiś śmiesznie przebrany facet jakby spi**dolił z Brooklynu. Wystylizowany na jakiegoś totalnego odklejeńca/głupka. Idzie jakiś drugi gość, teraz wiem że to był ten Wardęga z tej społeczności wataha. Ten też Wardęga mikry chłopak przy tym przebranym ni to murzynie, ni to uciekinierze z Bronxu. Mikry chłopaczyna jeszcze do tego na kulach i jest przez tego przebierańca… Jakiś Majewski dziwoląg szarpie go za brodę i w poniżający sposób klepany po twarzy. No to co mnie najbardziej zbulwersowało w ostatnim czasie to taka paskudna sytuacja. Nie dość, że wielki chłop przy tym mikrym Wardędze. Pomyślałem ciekawe jakbym ja go tak poklepał (…) Ja bym poklepał tego dziwoląga po tych policzkach. Pewnie moglibyśmy się złapać. Ja mówię spontanicznie co mnie ostatnio irytowało. Czy z tej mąki będzie chleb? Nie wiem.             

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov nie uważa Błachowicza i Teixeiry jako najlepszych półciężkich! Zaskoczeni?

Khabib Nurmagomedov (29-0) zaskoczył następną opinią. Dagestańczyk uważa, że Jan Błachowicz (28-9) i aktualny mistrz Glover Teixeira (33-7) – nie należą do najlepszych półciężkich na świecie. Khabib wskazał innego zawodnika UFC.

Mirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

“Łaaa”! Mamy dla Was wiadomość, która poruszy świat freaków! Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w klatce FAME MMA? Bardzo możliwe, ale pod warunkiem ogromnej wypłaty!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis